mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  MAJA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018



Program - Reprezentacja - Medale Polaków


Floret kobiet
Justyna Anuszewska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Hanna Łyczbińska, Marta Łyczbińska, Emilia Rygielska (wszystkie Budowlani Toruń)

Floret mężczyzn
Antoni Barczuk, Bartosz Łukowski (obaj AZS AWF Warszawa), Paweł Osmański (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Maciej Włosek (Budowlani Toruń)

Szabla kobiet
Katarzyna Kędziora (OŚ AZS POznań), Matylda Ostojska (Dragon Łódź), Marta Puda, Katarzyna Szczypińska (obie TMS Zagłębie Sosnowiec)

Szabla mężczyzn
Michał Gal (KKSz Konin), Marcin Kościelniakowski (AZS AWF Warszawa), Damian Skubiszewski (TMS Zagłebie Sosnowiec), Jan Wojnowski (OŚ AZS Poznań)

Szpada kobiet
Katarzyna Dąbrowa (AZS AWF Wrocław), Natalia Królak (Legia Warszawa), Dominika Mosler (AZS AWF Katowice), Ewa Nelip (AZS AWF Warszawa)

Szpada mężczyzn
Marcel Baś, Filip Broniszewski (obaj Muszkieter Gliwice), Mateusz Nycz (Piast Gliwice) i Łukasz Rokosz (Muszkieter Gliwice)

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski