mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  MAJA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar Polski
do lat 17
w szpadzie
sezon 2008/2009


TURNIEJ III z IV

Szpada dziewcząt

Ćwierćfinały

Hanna Jarosz (AZS AWF Wrocław)
- Martyna Swatowska (MKS Kusy Szczecin) 15:14

Agnieszka Malinowska (Polski Klub Szermierczy)
- Kamila Pytka (UKS Gocław 75 Warszawa) 15:5

Jagoda Zagała (Piast Gliwice)
- Aleksandra Galińska (Legia Warszawa) 15:10

Patrycja Pilecka (AZS AWF Wrocław)
- Magdalena Pawłowska (Legia Warszawa) 15:11

Półfinały:
Malinowska - Jarosz 15:12
Zagała - Pilecka 15:5

Finał:
Zagała - Malinowska 15:9

Kolejność:
1 Jagoda Zagała (Piast Gliwice)
2 Agnieszka Malinowska (Polski Klub Szermierczy)
3 Hanna Jarosz
3 Patrycja Pilecka (obie AZS AWF Wrocław)
5 Magdalena Pawłowska
6 Aleksandra Galińska (obie Legia Warszawa)
7 Kamila Pytka (UKS Gocław 75 Warszawa)
8 Martyna Swatowska (MKS Kusy Szczecin)

Startowało 77 zawodniczek.

Klasyfikacja >>
Grupy >>
Tabela >>



Szpada chłopców

Ćwierćfinały

Tomasz Szczepanowski (Punta Warszawa)
- Seweryn Brzozowski (Legia Warszawa) 15:12

Józef Pordes (KKS Kraków)
- Jakub Kowalcze (UKS Start Opole) 15:11

Konstantyn Chadynow (UKS 46 Łódź)
- Zachariasz Kłosek (RMKS Rybnik) 15:10

Mikołaj Smółka (AZS AWF Katowice)
- Tomasz Kruk (KKS Kraków) 15:6

Półfinały:
Szczepanowski - Pordes 15:6
Smółka - Chadynow 15:7

Finał:
Smółka - Szczepanowski 13:12

Kolejność:
1 Mikołaj Smółka (AZS AWF Katowice)
2 Tomasz Szczepanowski (Punta Warszawa)
3 Konstantyn Chadynow (UKS 46 Łódź)
3 Józef Pordes (KKS Kraków)
5 Zachariasz Kłosek (RMKS Rybnik)
6 Jakub Kowalcze (UKS Start Opole)
7 Tomasz Kruk (KKS Kraków)
8 Seweryn Brzozowski (Legia Warszawa)

Startowało 74 zawodników.

Klasyfikacja >>
Grupy >>
Tabela >>


IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski