mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
Polski
w szabli
sezon 2008/2009


XV Memoriał Zenona Ryszewskiego
Pod patronatem Prezydenta Miasta Konina

TURNIEJ I z IV

Szabla kobiet

Ćwierćfinały:

Bogna Jóźwiak (OŚ AZS Poznań)
- Irena Więckowska (AZS AWF Warszawa) 15:5

Katarzyna Kędziora
- Agnieszka Zdrojewska (obie OŚ AZS Poznań) 15:14

Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa)
- Marta Wątor (TMS Sosnowiec) 15:13

Anna Ciwoniuk (UKS 13 Białystok)
- Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa) 15:5

Półfinały:
Jóźwiak - Kędziora 15:7
Kozaczuk - Ciwoniuk 15:10

Finał:
Jóźwiak - Kozaczuk 15:6

Kolejność:
1 Bogna Jóźwiak (OŚ AZS Poznań)
2 Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa)
3 Anna Ciwoniuk (UKS 13 Białystok)
3 Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
5 Marta Wątor (TMS Sosnowiec)
6 Agnieszka Zdrojewska (OŚ AZS Poznań)
7 Irena Więckowska
8 Martyna Wątora (obie AZS AWF Warszawa)


Szabla mężczyzn

Ćwierćfinały:

Bartłomiej Olejnik (AZS AWF Warszawa)
- Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice) 15:10

Adrian Stanisławski (KKSz Konin)
- Damian Skubszewski (TMS Sosnowiec) 15:8

Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice)
- Łukasz Gal (KKSz Konin) 15:7

Mateusz Górski (KKSz Konin)
- Grzegorz Dominik (TMS Sosnowiec) 15:8

Półfinały:
Olejnik - Stanisławski 15:7
Koniusz - Górski 15:12

Finał:
Koniusz - Olejnik 15:9

Kolejność:
1 Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice)
2 Bartłomiej Olejnik (AZS AWF Warszawa)
3 Mateusz Górski
3 Adrian Stanisławski (obaj KKSz Konin)
5 Grzegorz Dominik (TMS Sosnowiec)
6 Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
7 Łukasz Gal (KKSz Konin)
8 Damian Skubszewski (TMS Sosnowiec)



IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski