mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Ogólnopolski
turniej
w szpadzie
do lat 11, 13 i 16


Turniej Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej
- II Memoriał Pawła Ratajczaka


12 października 2008, Radlin

Po dziewczętach na plansze w Radlinie wyszli chłopcy, także walczący w trzech kategoriach wiekowych. Od nastarszej do najmłodszej wygrywali odpowiednio: Jan Kordas (RMKS Rybnik), Marcin Szymocha (WLKS Kmicic Częstochowa) i Piotr Kapała (Kosynier Gliwice).

Chłopcy 1992-94

Ćwierćfinały:

Jan Kordas (RMKS Rybnik)
- Mikołaj Szulc (AZS AWF Katowice) 15:12

Jakub Kowalcze (Start Opole)
- Tomasz Kruk (KKS Kraków) 15:14

Seweryn Brzozowski (Legia Warszawa)
- Paweł Mika (Górnik Radlin) 15:10

Bartłomiej Galiński (Legia Warszawa)
- Tobiasz Harasimowicz (Zerwikaptur Kraków) 15:8

Półfinały:
Kordas - Kowalcze 15:10
Brzozowski - Galiński 15:10

Finał:
Kordas - Brzozowski 15:13

Kolejność:
1 Jan Kordas (RMKS Rybnik)
2 Seweryn Brzozowski
3 Bartłomiej Galiński (obaj Legia Warszawa)
3 Jakub Kowalcze (Start Opole)
5 Mikołaj Szulc (AZS AWF Katowice)
6 Tobiasz Harasimowicz (Zerwikaptur Kraków)
7 Paweł Mika (Górnik Radlin)
8 Tomasz Kruk (KKS Kraków)

Startowało 50 zawodników.

Tabela >>
Klasyfikacja >>

Chłopcy 1995-96

Ćwierćfinały:

Ignacy Mielniczek (KKS Kraków)
- Sebastian Majgier (Piast Gliwice) 15:12

Marcin Szymocha (WLKS Kmicic Częstochowa)
- Daniel Niestrój (Piast Gliwice) 15:10

Patryk Szlama (Piast Gliwice)
- Kacper Wyporkiewicz (WLKS Kmicic Częstochowa) 11:10

Jan Andrzejewski (Kolejarz Wrocław)
- Mieszko Fraś (KKS Kraków) 15:5

Półfinały:
Szymocha - Mielniczek 15:12
Andrzejewski - Szlama 15:4

Finał:
Szymocha - Andrzejewski 15:13

Kolejność:
1 Marcin Szymocha (WLKS Kmicic Częstochowa)
2 Jan Andrzejewski (Kolejarz Wrocław)
3 Ignacy Mielniczek (KKS Kraków)
3 Patryk Szlama
5 Sebastian Majgier
6 Daniel Niestrój (wszyscy Piast Gliwice)
7 Mieszko Fraś (KKS Kraków)
8 Kacper Wyporkiewicz (WLKS Kmicic Częstochowa)

Startowało 44 zawodników.

Tabela >>
Klasyfikacja >>

Chłopcy 1997-98

Ćwierćfinały:

Antoni Krzemiński (WLKS Kmicic Częstochowa)
- Piotr Lesiak (AZS AWF Wrocław) 10:9

Piotr Kapała (Kosynier Gliwice)
- Krzysztof Szukalski (MKS Kusy Szczecin) 10:2

Maciej Bielec (AZS AWF Wrocław)
- Wojciech Kolańczyk (Irwin Manieczki) 10:4

Jerzy Nawrocki (AZS AWF Wrocław)
- Bartosz Staszulonek (Kosynier Gliwice) 10:6

Półfinały:
Kapała - Krzemiński 10:4
Nawrocki - Bielec 10:7

Finał:
Kapała - Nawrocki 10:7

Kolejność:
1 Piotr Kapała (Kosynier Gliwice)
2 Jerzy Nawrocki
3 Maciej Bielec (AZS AWF Wrocław)
3 Antoni Krzemiński (WLKS Kmicic Częstochowa)
5 Piotr Lesiak (AZS AWF Wrocław)
6 Bartosz Staszulonek (Kosynier Gliwice)
7 Wojciech Kolańczyk (Irwin Manieczki)
8 Krzysztof Szukalski (MKS Kusy Szczecin)

Startowało 61 zawodników.

Tabela >>
Klasyfikacja >>

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski