mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Europejski
Festiwal
Szermierki
Poznań 2008


5 października 2008, Poznań

I Memoriał Jana Nowaka

W drugim dniu Memoriału Jana Nowaka na plansze wyszły florecistki.
W najstarszej kategorii (ur. 1993-94) wygrała Joanna Szypułowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk). Wśród urodzonych w latach 1995-96 zwyciężyła Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń), a najlepszą w gronie najmłodszych
(ur. 1997-98) okazała się Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice).



Dziewczęta ur. 1993-94

Ćwierćfinały:

Halina Ptak (MKS Kusy Szczecin)
- Matylda Plucińska (AZS AWF Poznań) 15:14

Magdalena Bochenek (Budowlani Toruń)
- Zuzanna Sobczak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:10

Marta Thiem (Budowlani Toruń)
- Karolina Pachucka (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:12

Joanna Szypułowska
- Natalia Gołębiowska (obie Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 8:7

Półfinały:
Ptak - Bochenek 15:10
Szypułowska - Thiem 15:9

Finał:
Szypułowska - Ptak 15:7

Kolejność:
1 Joanna Szypułowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
2 Halina Ptak (MKS Kusy Szczecin)
3 Magdalena Bochenek
3 Marta Thiem (obie Budowlani Toruń)
5 Matylda Plucińska (AZS AWF Poznań)
6 Natalia Gołębiowska
7 Zuzanna Sobczak
8 Karolina Pachucka (wszystkie Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

Startowało 38 zawodniczek.

Tabela >>
Klasyfikacja generalna >>




Dziewczęta ur. 1995-96

Turniej VI z VII zaliczany do klasyfikacji Korony Wrocław

Ćwierćfinały:
Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń)
- Dominika Piętka (UKS Atena Gdańsk) 7:3

Zuzanna Wieczorek (AZS AWF Poznań)
- Natalia Wośko (UKS De La Salle Gdańsk) 4 :3

Sandra Sulik (obie Budowlani Toruń)
- Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin) 9:3

Natalia Bytnar (SKS Radomyśl Wielki)
- Justyna Czajka (Zjednoczeni Pabianice) 9:8

Półfinały:
Chrzanowska - Wieczorek 5:2
Sulik - Bytnar 8:4

Finał:
Chrzanowska - Sulik 8:3

Kolejność:
1 Marika Chrzanowska
2 Sandra Sulik (obie Budowlani Toruń)
3 Natalia Bytnar (SKS Radomyśl Wielki)
3 Zuzanna Wieczorek (AZS AWF Poznań)
5 Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
6 Natalia Wośko (UKS De La Salle Gdańsk)
7 Dominika Piętka (UKS Atena Gdańsk)
8 Justyna Czajka (Zjednoczeni Pabianice)

Startowało 58 zawodniczek.

Tabela >>
Klasyfikacja generalna >>



Wszystkie zdjęcia Marta Machnicka

Dziewczęta ur. 1996-97

Turniej VI z VII zaliczany do klasyfikacji www.mat-fencing.com

Ćwierćfinały:
Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
- Matylda Curyło (Wrocławianie) 8:2

Anna Jereczek
- Anna Szymczak (obie UKS Atena Gdańsk) 8:7

Wiktoria Jereczek (UKS Atena Gdańsk)
- Aleksandra Frąckowiak (Wrocławianie) 8:3

Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
- Anna Buszka (IKS Leszno) 8:2

Półfinały:
Walczyk - A. Jereczek 8:7
Chrzanowska - Jereczek 8:4

Finał:
Walczyk - Chrzanowska 8:5

Kolejność:
1 Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
2 Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
3 Wiktoria Jereczek
3 Anna Jereczek (obie UKS Atena Gdańsk)
5 Matylda Curyło (Wrocławianie)
6 Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
7 Anna Buszka (IKS Leszno)
8 Aleksandra Frąckowiak (Wrocławianie)

Startowało 66 zawodniczek.

Tabela >>
Klasyfikacja generalna >>

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski