mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  MAJA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar Polski
do lat 17
w szabli
sezon 2008/2009


TURNIEJ III z IV

Szabla dziewcząt

Ćwierćfinały:

Weronika Maciejewska (KKSz Konin)
- Monika Gieryn (KKSz Konin)15:9

Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
- Marika Rzepka (KKSz Konin) 15:10

Marta Marchwicka (Dragon Łódź)
- Aleksandra Gałczyńska (UKS 13 Białystok)15:11

Pamela Warszawska (TMS Zagłębie Sosnowiec)
- Martyna Łuczak (KKSz Konin)15:7

Półfinały:
Wątora - Maciejewska 15:9
Warszawska - Marchwicka 15:10

Finał:
Wątora - Warszawska 15:8

Kolejność:
1 Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
2 Pamela Warszawska (TMS Zagłębie Sosnowiec)
3 Weronika Maciejewska (KKSz Konin)
3 Marta Marchwicka (Dragon Łódź)
5 Aleksandra Gałczyńska (UKS 13 Białystok)
6 Marika Rzepka
7 Monika Gieryn
8 Martyna Łuczak (wszystkie KKSz Konin)

Startowały 53 zawodniczki.

Klasyfikacja generalna >>
Grupy >>
Tabela >>


Szabla chłopców

Ćwierćfinały:

Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
- Filip Jastrzębski (KKsz Konin) 15:8

Kamil Marzec (TMS Zagłębie Sosnowiec)
- Michał Tomasiak (UKS Victor Warszawa) 15:13

Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice)
- Krystian Stępień (OŚ AZS Poznań) 15:8

Mariusz Wróbel
- Stanisław Zieliński (obaj AZS AWF Warszawa) 15:7

Kolejność:
1 Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice)
2 Kamil Marzec (TMS Zagłębie Sosnowiec)
3 Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
3 Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)
5 Filip Jastrzębski (KKsz Konin)
6 Krystian Stępień (OŚ AZS Poznań)
6 Michał Tomasiak (UKS Victor Warszawa)
8 Stanisław Zieliński (AZS AWF Warszawa)

Startowało 78 zawodników.

Klasyfikacja generalna >>
Grupy >>
Tabela >>

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski