mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Ogólnopolski
turniej
w szabli
do lat 13


O Puchar Dyrektora MOS Konin

Dziewczęta

Ćwierćfinały:
Martyna Trzmielewska
- Sylwia Matuszak (obie KKSZ Konin - SP 6 Konin) 12:10

Joanna Wątor
- Nadia Królikowska (TMS Zagłębie Sosnowiec) 12:5

Anna Cios (TMS Zagłębie Sosnowiec)
- Aleksandra Kordas (IKS Bushido Rybnik) 12:7

Karolina Cieślar (TMS Zagłębie Sosnowiec)
- Zofia Kwiatkowska (SKS Konstancin) 12:8

Półfinały:
Wątor - Trzmielewska 12:8
Cieślar - Cios 12:5

Finał:
Cieślar - Wątor 12:4

Kolejność:
1 Karolina Cieślar (TMS Zagłębie Sosnowiec)
2 Joanna Wątor (TMS Zagłębie Sosnowiec)
3 Anna Cios (TMS Zagłębie Sosnowiec)
3 Martyna Trzmielewska (KKSZ Konin - SP 9 Konin)
5 Aleksandra Kordas (IKS Bushido Rybnik)
6 Zofia Kwiatkowska (SKS Konstancin)
7 Sylwia Matuszak (KKSZ KONIN - SP 6 Konin)
8 Nadia Królikowska (TMS Zagłębie Sosnowiec)

Startowało 28 zawodniczek.

Chłopcy

Ćwierćfinały:

Krzysztof Woźny (KKSZ Konin - SP 4 Konin)
- Kamil Siwek (KKSZ Konin - SP Modła) 12:6

Janusz Zapaśnik (KKSZ Konin - SP 4 Konin)
- Bartek Grześkowiak (AZS AWF Poznań) 12:8

Kamil Groniecki (TMS Zagłębie Sosnowiec)
- Błażej Jankowski (UKS Siódemka Szczecinek) 12:8

Aleksander Mimier (KKSZ Konin - SP 4 Konin)
- Michał Mroczek (Dragon Łódź) 12:9

Półfinały:
Woźny - Zapasnik 12:6
Groniecki - Mimier 12:10

Finał:
Groniecki - Woźny 12:9

Kolejność:
1 Kamil Groniecki (TMS Zagłębie Sosnowiec)
2 Krzysztof Woźny (KKSZ Konin - SP 4 Konin)
3 Aleksander Mimier (KKSZ Konin - SP 4 Konin)
3 Janusz Zapaśnik (KKSZ Konin - SP 4 Konin)
5 Bartek Grześkowiak (AZS AWF Poznań)
6 Błażej Jankowski (UKS Siódemka Szczecinek)
7 Kamil Siwek (KKSZ Konin - SP Modła)
8 Michał Mroczek (Dragon Łódź)

Startowało 45 zawodników.

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski