mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  PAŹDZIERNIKA  2021
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17


XXVI Hartmann Cup

Heidenheim, 9-10 listopada 2013

SZPADA DZIEWCZĄT

Żadnej z dwudziestu startujących w XXVI Pucharze Hartmanna czyli zawodach z cyklu Pucharu Europy kadetek w szpadzie nie udało się zakwalifikować do finałowej ósemki, ani tym bardziej stanąć na podium. Najbliżej tego była Justyna Jagiełko z Pałacu Młodzieży Katowice, która zajęła jedenaste miejsce. Zwyciężyła Białorusinka Lizawieta Chłystunowa, pogromczyni katowiczanki z 1/8 finału.

Finał:
Lizawieta Chłystunowa (Białoruś, RCOT)
- Fanny Depanian (Francja, ST Gratien) 15:7

Kolejność:
1 Lizawieta Chłystunowa (Białoruś, RCOT)
2 Fanny Depanian (Francja, ST Gratien)
3 Irene Bagioni (Włochy, CS Pistoia)
3 Beatrice Cagnin (Włochy, CS Castelfranco Veneto)
5 Alessandra Bozza (Włochy, Toise)
6 Eleonora De Marchi (Włochy, CS Castelfranco Veneto)
7 Vanessa Reidmüller (Niemcy, Heidenheimer SB)
8 Federica Isola (Włochy, AS Pro Vercelli)
--------------------------------------------------------------------
11 Justyna Jagiełko (Polska, Pałac Młodzieży Katowice)
24 Wiktoria Skrzypczak (Polska, MKS Kusy Szczecin)
28 Anna Mroszczak (Polska, RMKS Rybnik)
30 Agnieszka Rolek (Polska, AZS AWF Katowice)
41 Paulina Wilaszek (Polska, SKS Radomyśl Wielki)
64 Agnieszka Gryszka (Polska, KS Szpada Wrocław)
75 Katarzyna Bielecka (Polska, MDK Bytom)
78 Agata Kęs (Polska, WKS Kolejarz Wrocław)
80 Barbara Brych (Polska, UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
93 Rozalia Darda (Polska, MKS Kusy Szczecin)
94 Agnieszka Kaczmarska (Polska, UKS Sokolik Krosno)
122 Aleksandra Stanuch (Polska, MKS Kusy Szczecin)
126 Olimpia Tomicka (Polska, KS Szpada Wrocław)
128 Julia Kolanko (Polska, UKS Sokolik Krosno)
129 Aleksandra Obońska (Polska, WLKS Kmicic Czestochowa)
129 Wiktoria Zamachowska (Polska, KKS Kraków)
139 Oliwia Malowaniec (Polska, KS Szpada Wrocław)
147 Weronika Rabczewska (Polska, MKS Kusy Szczecin)
162 Joanna Przeniosło (Polska, AZS AWF Kraków)
165 Barbara Piekarska (Polska, KS Szpada Wrocław)

Startowało 178 zawodniczek.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski