mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  MAJA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar Polski
we florecie
do lat 17
sezon 2013/2014


TURNIEJ I z III

Wrocław, 7 września 2013

Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń) i Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk) stoczyły walkę o wygraną w inauguracyjnym turnieju nowego sezonu pucharowego we florecie kadetek (juniorek młodszych). Lepsza okazała się torunianka. We florecie chłopców triumfował Andrzej Rządkowski (Wrocławianie), pokonując w finale Ukraińca Maksyma Harawskiego (Dynamo Lwów). Trzecie miejsca przypadły Adriannie Frąckowiak (Wrocławianie) i Renacie Tomczak (IKS Jamalex Leszno) oraz Maciejowi Podralskiemu (UKS Atena Gdańsk) i Maximowi Tarasiewiczowi (Wrocławianie).

FLORET DZIEWCZĄT


Podium florecistek.
Foto Joanna Górniak

Kolejność:
1 Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
2 Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
3 Adrianna Frąckowiak (Wrocławianie)
3 Renata Tomczak (IKS Jamalex Leszno)
5 Julia Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
6 Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
7 Aleksandra Frąckowiak (Wrocławianie)
8 Sara Żelechowska (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 79 zawodniczek z Polski i Czech.

FLORET CHŁOPCÓW


Podium florecistów.
Foto Joanna Górniak

Kolejność:
1 Andrzej Rządkowski (Wrocławianie)
2 Maksym Harawskij (Dynamo Lwów, Ukraina)
3 Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk)
3 Maxime Tarasiewicz (Wrocławianie)
5 Bartosz Żurawski (Budowlani Toruń)
6 Adrian Wojtkowiak (IKS Jamalex Leszno)
7 Mikołaj Rudnicki (UKS Atena Gdańsk)
8 Krystian Jasiński (UKS Kusy Warszawa)

Startowało 79 zawodników z Polski, Czech i Ukrainy.




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski