| | | WIADOMOŚCI MARCA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Puchar Polski
w szabli
do lat 17
sezon 2012/2013
TURNIEJ II z III
Łódź, 24 listopada 2012
Sosnowieccy szermierze, Krzysztof Kaczkowski (TMS Sosnowiec) i jego klubowa koleżanka Karolina Cieślar, wygrali finałowe pojedynki drugiego w tym sezonie turnieju szablowego rangi Pucharu Polski kadetów w szabli. Krzysztof pokonał Michała Różyckiego (UKS Gocław 75 Warszawa), Karolina kolejną sosnowiczankę Annę Cios. Trzecie miejsca zapewnili sobie Beniamin Badura (Pałac Młodzieży Katowice), Patryk Okrój (KKSz Konin), Sara Ciesielska (KKSz Konin) i Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa).
SZABLA CHŁOPCÓW
Ćwierćfinały:
Michał Różycki (UKS Gocław 75 Warszawa)
- Stefan Witkowski (Pałac Młodzieży Katowice) 15:10
Patryk Okrój (KKSz Konin)
- Kamil Groniecki (TMS Sosnowiec) 15:13
Krzysztof Kaczkowski (TMS Sosnowiec)
- Oliwier Filipczak (Dragon Łódź) 15:3
Beniamin Badura (Pałac Młodzieży Katowice)
- Mateusz Godlewski (KKSz Konin) 15:13
Półfinały:
Różycki - Okrój 15:8
Kaczkowski - Badura 15:14
Finał:
Kaczkowski - Różycki 15:14
Kolejność:
1 Krzysztof Kaczkowski (TMS Sosnowiec)
2 Michał Różycki (UKS Gocław 75 Warszawa)
3 Beniamin Badura (Pałac Młodzieży Katowice)
3 Patryk Okrój (KKSz Konin)
5 Mateusz Godlewski (KKSz Konin)
6 Kamil Groniecki (TMS Sosnowiec)
7 Oliwier Filipczak (Dragon Łódź)
8 Stefan Witkowski (Pałac Młodzieży Katowice)
Startowało 63 zawodników.
Pełne wyniki >>
SZABLA DZIEWCZĄT
Ćwierćfinały:
Sara Ciesielska (KKSz Konin)
- Martyna Trzmielewska (AZS AWF Warszawa) 15:12
Anna Cios (TMS Sosnowiec)
- Marta Mazurek (UKS 13 Białystok) 15:9
Karolina Cieślar
- Nadia Królikowska (obie TMS Sosnowiec) 15:14
Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
- Joanna Wątor (TMS Sosnowiec) 15:13
Półfinały:
Cios - Ciesielska 15:13
Cieślar - Kaleta 15:5
Finał:
Cieślar - Cios 15:5
Kolejność:
1 Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
2 Anna Cios (TMS Sosnowiec)
3 Sara Ciesielska (KKSz Konin)
3 Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
5 Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)
6 Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
7 Martyna Trzmielewska (AZS AWF Warszawa)
8 Joanna Wątor (TMS Sosnowiec)
Startowało 58 zawodniczek.
Pełne wyniki >>
|
|
|
|