| | | WIADOMO¦CI MARCA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Puchar
¦wiata
w szermierce
do lat 20
XXXVII Mémorial de Ferdinand de Martinengo
Bratysława, 17 listopada 2012
Nie mieli dzi¶ sposobu ani floreci¶ci ani florecistki na rywali w XXXVII Memoriale Ferdynanda de Martinengo, bratysławskim turnieju Pucharu ¦wiata juniorów. Żadnemu z reprezentantów Polski nie udało się awansować do najlepszej ósemki. Najwyżej, na szesnastym miejscu, ukończył turniej mężczyzn Szymon Kozłowski. Najlepsz± Polk± była dopiero dwudziesta szósta Natalia Gołębiowska. Zwyciężyli: Francuz Maxime Pauty
i Amerykanka Margaret Lu.
FLORET MĘŻCZYZN
Ćwierćfinały:
Paweł Borontow (Rosja)
- Lorenzo Nista (Włochy) 15:12
Kirył Liczagin (Rosja)
- Anthony Aurey (Francja) 15:11
Maxime Pauty (Francja)
- Anton Zacharikow (Rosja) 15:10
Saverio Schiavone (Włochy)
- Nobuo Bravo (USA) 11:10
Półfinały:
Borontow - Liczagin 15:13
Pauty - Schiavone 15:11
Finał:
Pauty - Borontow 15:8
Kolejno¶ć:
1 Maxime Pauty (Francja)
2 Paweł Borontow (Rosja)
3 Saverio Schiavone (Włochy)
3 Kirył Liczagin (Rosja)
5 Lorenzo Nista (Włochy)
6 Anton Zacharikow (Rosja)
7 Nobuo Bravo (USA)
8 Anthony Aurey (Francja)
-------------------------------------------------------------
16 Szymon Kozłowski (Polska, Budowlani Toruń)
27 Jakub Surwiłło (Polska, AZS AWF Warszawa)
29 Bartosz Cegielski (IKS Jamalex Leszno)
35 Filip Franceson (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
46 Oskar Metza (Polska, AZS AWF Poznań)
61 Michał Siess (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
68 Ksawery Nowosielski (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
89 Krystian Gryglewski (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
95 Jakub Jurewicz (Polska, Zjednoczeni Pabianice)
114 Mateusz Knitter (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
147 Dominik Przyłuski (Polska, AZS AWF Warszawa)
Startowało 155 zawodników.
------------------------------------------------------------------------------------------------
FLORET KOBIET
Ćwierćfinały:
Adelina Zagidulina (Rosja)
- Pauline Ranvier (Francja) 15:11
Alina Fatkulina (Rosja)
- Matilde Biagiotti (Włochy) 15:11
Margaret Lu (USA)
- Thekla Bartl (Niemcy) 15:4
Alime Raszidowa (Rosja)
- Erica Cipressa (Włochy) 15:6
Półfinały:
Zagidulina - Fatkulina 15:13
Lu - Raszidowa 15:8
Finał:
Lu- Zagidulina 15:10
Kolejno¶ć:
1 Margaret Lu (USA)
2 Adelina Zagidulina (Rosja)
3 Alime Raszidowa (Rosja)
3 Alina Fatkulina (Rosja)
5 Matilde Biagiotti (Włochy)
6 Pauline Ranvier (Francja)
7 Thekla Bartl (Niemcy)
8 Erica Cipressa (Włochy)
---------------------------------------------------------------------------
26 Natalia Gołębiowska (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
39 Magdalena Bochenek (Polska, Budowlani Toruń)
40 Sandra Sulik (Polska, Budowlani Toruń)
43 Beata Żurowska (Polska, Wrocławianie)
45 Julia Chrzanowska (Polska, Budowlani Toruń)
52 Anna Szymczak (Polska, UKS Atena Gdańsk)
58 Marika Chrzanowska (Polska, Budowlani Toruń)
61 Zuzanna Sobczak (Polska, Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
62 Martyna Długosz (Polska, MKS Kusy Szczecin)
65 Aleksandra Lasic (Polska, UKS Floret Ruda ¦l±ska)
72 Julia Walczyk (Polska, Zjednoczeni Pabianice)
90 Sylwia Miku¶ (Polska, Wrocławianie)
Startowały 134 zawodniczki.
|
|
|
|