| | | WIADOMOŚCI MARCA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Puchar Polski
w szpadzie
do lat 17
sezon 2012
TURNIEJ II z III
Gliwice, 14 października 2012
Maciej Bielec (KS Szpada Wrocław) i Agnieszka Rolek (AZS AWF Katowice) okazali się najlepsi w drugiej odsłonie Pucharu Polski kadetów w szpadzie. Drugie miejsca w turnieju rozegranym 13 i 14 października w Gliwicach, zajęłi: Piotr Kapała (Muszkieter Gliwice) i Paulina Wilaszek (SKS Radomyśl Wielki), a podium uzupełnili odpowiednio: Daniel Marcol (TS Górnik Radlin), Patryk Szlama (Piast Gliwice), Weronika Łuszcz (KS Szpada Wrocław), Weronika Rabczewska (MKS Kusy Szczecin).
SZPADA CHŁOPCÓW
Foto Jan Motyl
Ćwierćfinały:
Patryk Szlama (Piast Gliwice)
- Wiktor Miller (UKS Start Opole) 15:9
Piotr Kapała (Muszkieter Gliwice)
- Maciej Golec (Kolejarz Wrocław) 15:12
Maciej Bielec (KS Szpada Wrocław)
- Paweł Boroń (UKS Start Opole) 15:7
Daniel Marcol (TS Górnik Radlin)
- Filip Majkut (MKS Kusy Szczecin) 15:14
Półfinały:
Kapała - Szlama 15:13
Bielec - Marcol 15:4
Finał:
Bielec - Kapała 15:12
Kolejność:
1 Maciej Bielec (KS Szpada Wrocław)
2 Piotr Kapała (Muszkieter Gliwice)
3 Daniel Marcol (TS Górnik Radlin)
3 Patryk Szlama (Piast Gliwice)
5 Wiktor Miller (UKS Start Opole)
6 Filip Majkut (MKS Kusy Szczecin)
7 Paweł Boroń (UKS Start Opole)
8 Maciej Golec (Kolejarz Wrocław)
Startowało 118 zawodników.
Pełne wyniki >>
------------------------------------------------------------------------------------------
13 października 2012
SZPADA DZIEWCZĄT
Ćwierćfinały:
Weronika Łuszcz (KS Szpada Wrocław)
- Anna Mrosczak (RMKS Rybnik) 15:13
Paulina Wilaszek (SKS Radomyśl Wielki)
- Karolina Mazanek (Muszkieter Gliwice) 15:12
Weronika Rabczewska (MKS Kusy Szczecin)
- Michalina Rucińska (Pałac Młodzieży Katowice) 15:12
Agnieszka Rolek (AZS AWF Katowice)
- Wiktoria Skrzypczak (MKS Kusy Szczecin) 15:8
Półfinały:
Wilaszek - Łuszcz 15:13
Rolek - Rabczewska 15:6
Finał:
Rolek - Wilaszek 13:12
Kolejność:
1 Agnieszka Rolek (AZS AWF Katowice)
2 Paulina Wilaszek (SKS Radomyśl Wielki)
3 Weronika Łuszcz (KS Szpada Wrocław)
3 Weronika Rabczewska (MKS Kusy Szczecin)
5 Anna Mrosczak (RMKS Rybnik)
6 Wiktoria Skrzypczak (MKS Kusy Szczecin)
7 Karolina Mazanek (Muszkieter Gliwice)
8 Michalina Rucińska (Pałac Młodzieży Katowice)
Startowało 98 zawodniczek.
Pełne wyniki >>
|
|
|
|