mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  MAJA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Turniej ogólnopolski
w szabli
dla dzieci
do lat 14


O Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa-Wesoła

Chłopcy do lat 12

Kolejność:

1 Maksymilian Pracz (AZS Poznań)
2 Michał Różycki (SKS Konstancin)
3 Jędrzej Gruchała (Dragon Łódź)
3 Błażej Jankowski (UKS Siódemka Szczecinek)
5 Jan Skobiej (UKS Siódemka Szczecinek)
6 Jan Burski (Dragon Łódź)
7 Mateusz Kawaliło (TMS Sosnowiec)
8 Tomasz Musiałek (AZS Poznań)

Klasyfikacja generalna >>

Chłopcy do lat 14

Kolejność:

1 Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
2 Hubert Szczepaniak (AZS AWF Warszawa)
3 Mateusz Olejniczak Dragon Łódź)
3 Marcin Wystel (KS Kolejarz 24 Katowice)
5 Krzysztof Kanarek (AZS AWF Warszawa)
6 Paweł Jaromin KS Kolejarz 24 Katowice)
7 Maciej Kobeszko (PTS Jagielończyk Białystok)
8 Aleksander Pień (KS Kolejarz 24 Katowice)

Klasyfikacja generalna >>

Dziewczęta do lat 12

Kolejność:

1 Aleksandra Kordas (IKS Bushido Rybnik)
2 Karolina Cierślar (TMS Sosnowiec)
3 Zofia Kwiatkowska (SKS Konstancin)
3 Joanna Wątor (TMS Sosnowiec)
5 Anna Cios (TMS Sosnowiec)
6 Paulina Widera (TMS Sosnowiec)
7 Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
8 Kamila Derlatka (SKS Konstancin)

Klasyfikacja generalna >>

Dziewczęta do lat 14

Kolejność:

1 Blanka Żądzińska (Dragon Łódź)
2 Kinga Dróżdż (TMS Sosnowiec)
3 Patrycja Pałczyńska (SKS Konstancin)
3 Katarzyna Tomczuk (SKS Konstancin)
5 Angelika Wątor (Kolejarz 24 Katowice)
7 Laura Kulikowska (UKS 13 Białystok)
8 Urszula Reducha (UKS 13 Białystok).

Klasyfikacja generalna >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski