mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  PAŹDZIERNIKA  2021
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar Polski
w szabli
do lat 17
sezon 2011/2012


TURNIEJ III z III

Konin, 14 stycznia 2012

Trzeci turniej rozegrany w Koninie zakończył bieżący cykl Pucharu Polski kadetów w szabli. Zwycięstwa odnieśli reprezentanci gospodarzy - Kewin Chorchowski i Gabriela Drygała. Łącznie koninianie zajęli pięć z ośmiu miejsc na podium.

SZABLA CHŁOPCÓW


Podium chłopców.
Foto KKSz Konin

Ćwierćfinały:
Sebastian Korczakowski (KKSz Konin) - Maciej Kobeszko (UKS 13 Białystok) 15:9
Kamil Goździk (KKSz Konin) - Adam Ladorski (OŚ AZS Poznań) 15:2
Mateusz Kawaliło (TMS Sosnowiec) - Krzysztof Woźny (KKSz Konin) 15:14
Kewin Chorchowski - Stanisław Świerk (obaj KKSz Konin) 15:10

Półfinały:
Goździk - Korczakowski 15:12
Chorchowski - Kawaliło 15:10

Finał:
Chorchowski - Goździk 15:14

Kolejność:
1 Kewin Chorchowski (KKSz Konin)
2 Kamil Goździk (KKSz Konin)
3 Sebastian Korczakowski (KKSz Konin)
3 Mateusz Kawaliło (TMS Sosnowiec)
5 Adam Ladorski (OŚ AZS Poznań)
6 Krzysztof Woźny (KKSz Konin)
7 Stanisław Świerk (KKSz Konin)
8 Maciej Kobeszko (UKS 13 Białystok)

Startowało 49 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZABLA DZIEWCZĄT


Podium dziewcząt.
Foto KKSz Konin

Ćwierćfinały:
Martyna Trzmielewska - Sylwia Matuszak (obie KKSz Konin) 15:7
Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec) - Marta Garega (KKSz Konin) 15:3
Gabriela Drygała (KKSz Konin) - Anna Cios (TMS Sosnowiec) 15:10
Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa) - Patrycja Pałczyńska (UKS Gocław 75 Warszawa) 15:11

Półfinały:
Cieślar - Trzemielewska 15:10
Drygała - Kaleta 15:8

Finał:
Drygała - Cieślar 15:13

Kolejność:
1 Gabriela Drygała (KKSz Konin)
2 Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
3 Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
3 Martyna Trzmielewska (KKSz Konin)
5 Sylwia Matuszak (KKSz Konin)
6 Patrycja Pałczyńska (UKS Gocław 75 Warszawa)
7 Anna Cios (TMS Sosnowiec)
8 Marta Garega (KKSz Konin)

Startowało 48 zawodniczek.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski