mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  PAŹDZIERNIKA  2021
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar Polski
we florecie
do lat 17
sezon 2011/2012


TURNIEJ III z III

Wrocław, 8 stycznia 2012

Sandra Sulik (Budowlani Toruń) i Bartosz Cegielski (IKS Jamalex Leszno) zwyciężyli w trzecim i ostatnim turnieju Pucharu Polski juniorów we florecie. Torunianka pokonała w finale klubową koleżankę Julię Chrzanowską, zaś leszczynianin wygrał w decydującym pojedynku z Michałem Biesem (Kolejarz Wrocław). Trzecie miejsca na podium zajęły dwie zawodniczki Zjednoczonych Pabianice - Justyna Czajka i Julia Walczyk oraz Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław) i Patryk Szulpin (UKS Atena Gdańsk).

FLORET CHŁOPCÓW


Najlepsza czwórka turnieju.
Foto Wrocawianie

Ćwierćfinały:
Bartosz Cegielski (IKS Jamalex Leszno)
- Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk) 15:14

Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław)
- Patryk Choiński (Budowlani Toruń) 7:6

Patryk Szulpin (UKS Atena Gdańsk)
- Kasper Paluszkiewicz (AZS AWF Poznań) 15:10

Michał Bies (Kolejarz Wrocław)
- Michał Kotleszka (Wrocławianie) 15:10

Półfinały:
Cegielski - Rządkowski 10:8
Bies - Szulpin 15:5

Finał:
Cegielski - Bies 15:7

Kolejność:
1 Bartosz Cegielski (IKS Jamalex Leszno)
2 Michał Bies (Kolejarz Wrocław)
3 Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław)
3 Patryk Szulpin (UKS Atena Gdańsk)
5 Patryk Choiński (Budowlani Toruń)
6 Kasper Paluszkiewicz (AZS AWF Poznań)
7 Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk)
8 Michał Kotleszka (Wrocławianie)

Startowało 48 zawodników.

Pełne wyniki >>

FLORET DZIEWCZĄT


Najlepsza czwórka turnieju.
Foto Budowlani Toruń

Ćwierćfinały:
Justyna Czajka (Zjednoczeni Pabianice)
- Aleksandra Frąckowiak (Wrocławianie) 15:13

Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
- Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk) 15:10

Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
-Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin) 2:1

Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
-Zuzanna Wieczorek (AZS AWF Poznań) 15:7

Półfinały:
Sulik - Czajka 15:9
Chrzanowska - Walczyk 15:9

Finał:
Sulik - Chrzanowska 15:6

Kolejność:
1 Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
2 Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
3 Justyna Czajka (Zjednoczeni Pabianice)
3 Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
5 Aleksandra Frąckowiak (Wrocławianie)
6 Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
7 Zuzanna Wieczorek (AZS AWF Poznań)
8 Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)

Startowały 44 zawodniczki.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski