mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17


Heidenheim, 12 listopada 2011

SZPADA DZIEWCZĄT

Bardzo dobrze zaprezentowały się polskie szpadzistki w Heidenheim, turnieju z cyklu Pucharu Europy kadetek. Alekssandra Zamachowska zajęła w nim trzecie miejsce, a dziewiąta była Karolina Mrochem (AZS AWF Katowice). Zwyciężyła Białorusinka Lizawieta Chłystunowa.


Aleksandra Zamachowska na podium.
Foto JA

Ćwierćfinały:
Reka Bohus (Węgry, BKLVE)
- Kristin Werner (Niemcy, Heidenheimer SB) 15:11

Aleksandra Zamachowska
- Adrienn Felker (Węgry, Balaton) 12:11

Lizawieta Chłystunowa (Białoruś, Mosduszor 1)
- Polina Merclikina (Rosja) 15:9

Nadine Stahlberg (Niemcy, FC Offenbach)
- Dora Legradi (Węgry) 15:12

Półfinały:
Bohus - Zamachowska 15:10
Chłystunowa - Stahlberg 15:10

Finał:
Chłystunowa - Bohus 15:12

Kolejność:
1 Lizawieta Chłystunowa (Białoruś, Mosduszor 1)
2 Reka Bohus (Węgry, BKLVE)
3 Nadine Stahlberg (Niemcy, FC Offenbach)
3 Aleksandra Zamachowska (Polska, KKS Kraków)
5 Adrienn Felker (Węgry, Balaton)
6 Dora Legradi (Węgry, BKLVE)
7 Kristin Werner (Niemcy, Heidenheimer SB)
8 Polina Merclikina (Rosja)
------------------------------------------------------------
9 Karolina Mrochem (Polska, AZS AWF Katowice)
17 Barbara Rutz (Polska, KS Szpada Wrocław)
21 Natalia Bytnar (Polska, SKS Radomyśl Wielki)
24 Julia Górecka (Polska, AZS AWF Katowice)
30 Martyna Błaszczyk (Polska, KS Szpada Wrocław)
45 Anna Mroszczak (Polska, RMKS Rybnik)
46 Magdalena Gajowniczek (Polska, D'Artagnan Ursynów)
49 Aleksandra Szklar (Polska, MKS Kusy Szczecin)
65 Kinga Szarkowska (Polska, D'Artagnan Ursynów)
66 Pamela Gnatowicz (Polska, UKS Start Opole)
70 Aleksandra Stachurska (Polska, Górnik Radlin)
72 Mirosława Gojny (Polska, Górnik Radlin)
73 Paulina Ptaszyńska (Polska, Górnik Radlin)
74 Magdalena Wasyluk (Polska, MKS Kusy Szczecin)
76 Justyna Wawrzyńska (Polska, AZS AWF Katowice)
80 Weronika Łuszcz (Polska, KS Szpada Wrocław)
84 Michalina Rucińska (Polska, Pałac Młodzieży Katowice)
97 Alicja Krakowska (Polska, PTG Sokół 1893 Mielec)
103 Kaja Kościelniak (Polska, Piast Gliwice)

Startowało 160 zawodniczek.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski