mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Turniej
szermierczy
we florecie
do lat 11 i 14


I Turniej O Puchar Prezydenta Gdańska

Gdańsk, 5 listopada 2011

Turniej we florecie O Puchar Prezydenta Gdańska dla dzieci i młodzików zgromadził na starcie 139 najmłodszych zawodniczek i zawodników. Dwa zwycięstwa odniosły gdańszczanki z klubu UKS De la Salle - Karolina Murawska (do lat 11) i Aleksandra Jeglińska (do lat 14). W chłopięcych turniejach wygrali: Mikołaj Mrozek (UKS MDK-5 Bydgoszcz) i Daniel Olszowski (Budowlani Toruń).

FLORET DZIEWCZĄT do lat 11



Finał:
Karolina Murawska (UKS De La Salle Gdańsk)
- Kaja Jabłonowska (MKS Kusy Szczecin) 8:1

Kolejność:
1 Karolina Murawska (UKS De La Salle Gdańsk)
2 Kaja Jabłonowska (MKS Kusy Szczecin)
3 Hanna Dziwosz (MKS Kusy Szczecin)
3 Natalia Kostera (AZS AWF Warszawa)
5 Maja Sobczak-Domańska (MKS Kusy Szczecin)
6 Jadwiga Niepytalska (AZS AWF Warszawa)
7 Marta Tyl (UKS De La Salle Gdańsk)
8 Jagna Krychowska (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 29 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

FLORET DZIEWCZĄT do lat 14



Finał:
Aleksandra Jeglińska (UKS De La Salle Gdańsk)
- Julia Wojtaluk (AZS Bydgoszcz) 12:4

Kolejność:
1 Aleksandra Jeglińska (UKS De La Salle Gdańsk)
2 Julia Wojtaluk (AZS Bydgoszcz)
3 Marzena Czerwińska (UKS De La Salle Gdańsk)
3 Patrycja Rudzińska (UKS Atena Gdańsk)
5 Anna Avirmed (UKS Atena Gdańsk)
6 Alicja Szostakiewicz (UKS Atena Gdańsk)
7 Natalia Muklewicz (UKS Atena Gdańsk)
8 Marta Mech (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 29 zawodniczek.

Pełne wyniki >>

FLORET CHŁOPCÓW do lat 11



Finał:
Mikołaj Mrozek (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
- Kuba Januszewski (MKS Kusy Szczecin) 8:4

Kolejność:
1 Mikołaj Mrozek (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
2 Kuba Januszewski (MKS Kusy Szczecin)
3 Mateusz Bołąkowski (MKS Kusy Szczecin)
3 Jakub Dołżycki (UKS De La Salle Gdańsk)
5 Michał Durnas (MKS Kusy Szczecin)
6 Michał Ostaszewski (AZS AWF Warszawa)
7 Kacper Haładuda (MKS Kusy Szczecin)
8 Tomasz Krzysztofik (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 39 zawodników.

Pełne wyniki >>

FLORET CHŁOPCÓW do lat 14



Finał:
Daniel Olszowski (Budowlani Toruń)
- Wiktor Olszewski (UKS Atena Gdańsk) 12:9

Kolejność:
1 Daniel Olszowski (Budowlani Toruń)
2 Wiktor Olszewski (UKS Atena Gdańsk)
3 Michał Koślicki (AZS Bydgoszcz)
3 Tomasz Stróżyński (AZS Bydgoszcz)
5 Mikołaj Rudnicki (UKS Atena Gdańsk)
6 Karol Łukasiewicz (UKS Atena Gdańsk)
7 Konrad Kosycarz (UKS De La Salle Gdańsk)
8 Bartosz Goc (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 35 zawodników.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski