mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMO¦CI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALI¦CI IO
MISTRZOWIE ¦WIATA
POLSCY MEDALI¦CI M¦
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALI¦CI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIˇŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
¦wiata
w szermierce
do lat 20


Puchar Złotych Wrót

Kijów, 5 listopada 2011

SZPADA KOBIET

Ósma w juniorskim turnieju Pucharu ¦wiata szpadzistek była dzi¶ w Kijowie Aleksandra Zamachowska (KKS Kraków). W zawodach dominowały Rosjanki, ale zwycięstwo przypadło Estonce Erice Kirpu. W¶ród najlepszych szsnastu zawodniczek, na 13 miejscu, sklasyfikowano jeszcze jedn± Polkę, Karolinę Mrochem (AZS AWF Katowice).

Ćwierćfinały:
Julia Bachariewa (Rosja) - Bielajewa (Estonia) 15:14
Aleksandra Kudriaszowa (Rosja) - Aleksandra Zamachowska 15:9
Erika Kirpu (Estonia) - Ksenia Pantelejewa (Ukraina) 15:5
Tatiana Gudkowa (Rosja) - Camilla Batini (Włochy) 15:10

Półfinały:
Bachariewa - Kudriaszowa 15:12
Kirpu - Gudkowa 11:10

Finał:
Kirpu - Bachariewa 15:13

Kolejno¶ć:
1 Erika Kirpu (Estonia)
2 Julia Bachariewa (Rosja)
3 Aleksandra Kudriaszowa (Rosja)
3 Tatiana Gudkowa (Rosja)
5 Ksenia Pantelejewa (Ukraina)
6 Camilla Batini (Włochy)
7 Julia Bielajewa (Estonia)
8 Aleksandra Zamachowska (Polska, KKS Kraków)
-------------------------------------------------------------
13 Karolina Mrochem (Polska, AZS AWF Katowice)
23 Magdalena Pawłowska (Polska, AZS AWF Warszawa)
25 Jagoda Zagała (Polska, Piast Gliwice)
34 Kamila Strug (Polska, AZS AWF Wrocław)
39 Aleksandra Galińska (Polska, Stowarzyszenie Szermierzy Legia Warszawa)
50 Agnieszka Malinowska (Polska, Polski Klub Szermierczy Warszawa)
54 Martyna Swatowska (Polska, MKS Kusy Szczecin)
58 Józefina Kołucka (Polska, UKS Sokolik Krosno)
59 Monika Karpezo (Polska, UKS Gocław 75 Warszawa)
61 Magdalena Lużyńska (Polska, AZS AWF Katowice)
90 Julia Jurecka (Polska, AZS AWF Wrocław)

Startowały 93 zawodniczki.

Walki Polek:
1/32

Aleksandra Zamachowska - Federica Santandrea (Włochy) 15:9
Karolina Mrochem - Tatiana Rybakowa (Rosja) 15:12
Magdalena Pawłowska - Ksenia Mekched (Rosja) 15:12
Jagoda Zagała - Avital Marinuk (Izrael) 15:11
Kamila Strug - Laura Gudjewa (Rosja) 8:15
Aleksandra Galińska - Giorgia Forte (Włochy) 6:15
Agnieszka Malinowska - Ksenia Kapitanowa (Rosja) 11:15
Martyna Swatowska - Wioletta Charpina (Rosja) 11:15
Józefina Kołucka - Camilla Batini (Włochy) 5:15
Monika Karpezo - Ksenia Pantelejewa (Ukraina) 14:15
Magdalena Lużyńska - Aleksandra Kudriaszowa (Rosja) 4:15

1/16
Aleksandra Zamachowska - Aleksandra Magdycz (Rosja) 15:14
Karolina Mrochem - Irina Levin (Izrael) 15:9
Magdalena Pawłowska - Tatiana Gudkowa (Rosja) 9:15
Jagoda Zagała - Erika Kirpu (Estonia) 7:10

1/8
Aleksandra Zamachowska - Wioletta Charpina (Rosja) 15:14
Karolina Mrochem - Camilla Batini (Włochy) 14:15






IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ¦WIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ¦WIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski