mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17


Moedling, 29-30 października 2011

W Moedling podczas pucharowych zawodów kadetów w szpadzie, świetnie się spisała i stanęła na podium Barbara Rutz (KS Szpada Wrocław). Szpadzistom nie poszło już tak dobrze. Najlepszy z nich, Sebastian Majgier (Piast Gliwice), zajął trzysnaste miejsce. Zwyciężyli: Victoria Wines (USA)
i Yuval-Shalom Freilich (Izrael).

SZPADA DZIEWCZĄT


Najlepsza ósemka. Barbara Rutz czwarta od lewej.
Foto JA

Ćwierćfinały:
Eniko Siklosi (Węgry, Balaton)
- Claudia Naboiu (Rumunia, LPS Craiova) 15:10

Barbara Rutz (Polska, KS Szpada Wrocław)
- Bianca Oros (Rumunia, CS Satu Mare) 15:8

Victoria Wines (USA)
- Rachel Kaniewski (Izrael, Maccabi Maalot) 15:11

Kristin Werner (Niemcy, Heideheimer)
- Dora Legradi (Węgry, BKLVE) 15:12

Półfinały:
Siklosi - Rutz 15:10
Winez - Werner 15:12

Finał:
Wines - Siklosi

Kolejność:
1 Victoria Wines (USA)
2 Eniko Siklosi (Węgry, Balaton)
3 Barbara Rutz (Polska, KS Szpada Wrocław)
3 Kristin Werner (Niemcy, Heideheimer)
5 Claudia Naboiu (Rumunia, LPS Craiova)
6 Dora Legradi (Węgry, BKLVE)
7 Rachel Kaniewski (Izrael, Maccabi Maalot)
8 Bianca Oros (Rumunia, CS Satu Mare)
----------------------------------------------------------------
15 Magdalena Wasyluk (Polska, MKS Kusy Szczecin)
16 Karolina Mrochem (Polska, AZS AWF Katowice)
36 Martyna Błaszczyk (Polska, KS Szpada Wrocław)
39 Małgorzata Pietrek (Polska, AZS AWF Katowice)
41 Aleksandra Szklar (Polska, MKS Kusy Szczecin)
44 Magdalena Gajowniczek (Polska, D'Artagnan Ursynów)
52 Pamela Gnatowicz (Polska, UKS Start Opole)
57 Anna Mroszczak (Polska, RMKS Rybnik)
59 Kinga Szarkowska (Polska, D'Artagnan Ursynów)
62 Natalia Bytnar (Polska, SKS Radomyśl Wielki)
66 Julia Górecka (Polska, AZS AWF Katowice)
67 Paulina Ptaszyńska (Polska, Górnik Radlin)
70 Alicja Bielska (Polska, D'Artagnan Ursynów)
78 Aleksandra Zamachowska (Polska, KKS Kraków)
93 Justyna Jagiełko (Polska, Pałac Młodzieży Katowice)
99 Justyna Wawrzyńska (Polska, AZS AWF Katowice)
102 Miroslawa Gojny (Polska, Górnik Radlin)
103 Aleksandra Stachurska (Polska, Górnik Radlin)
110 Michalina Rucińska (Polska, Pałac Młodzieży Katowice)

Startowało 167 zawodniczek.

SZPADA CHŁOPCÓW

Ćwierćfinały:
Sandor Cho-Teun (Węgry, BHSE)
- Balazs Hamar (Węgry, Budapeszt V.S.C.) 15:12

Yulen Pereira (Hiszpania)
- Tom Bontes (Holandia, Den Bosch) 15:13

Yuval-Shalom Freilich (Izrael, Maccabi Jerusalem)
- Matthew McGrath (USA) 15:12

Denis Potapienko (Ukraina,Charków)
- Zsombor Banyai (Węgry) 15:13

Półfinały:
Cho-Teun - Pereira 11:10
Freilich - Potapienko 15:9

Finał:
Freilich - Cho-Teun 15:13

Kolejność:
1 Yuval-Shalom Freilich (Izrael, Maccabi Jerusalem)
2 Sandor Cho-Teun (Węgry, BHSE)
3 Yulen Pereira (Hiszpania)
3 Denis Potapienko (Ukraina,Charków)
5 Tom Bontes (Holandia, Den Bosch)
5 Balazs Hamar (Węgry, Budapeszt V.S.C.)
7 Matthew McGrath (USA)
8 Zsombor Banyai (Węgry)
------------------------------------------------------
13 Sebastian Majgier (Polska, Piast Gliwice)
22 Daniel Niestrój (Polska, Piast Gliwice)
27 Bartłomiej Staszczak (Polska, KKS Kraków)
48 Ignacy Mielniczek (Polska, KKS Kraków)
51 Maciej Zasada (Polska, Polski Klub Szermierczy Warszawa)
76 Maciej Bielec (Polska, KS Szpada Wrocław)
89 Paweł Golec (Polska, Kolejarz Wrocław)
109 Paweł Cieślik (Polska, Piast Gliwice)
113 Tadeusz Koc (Polska, KKS Kraków)
116 Tomasz Kasztelan (Polska, WLKS Kmicic Częstochowa)
125 Maciej Ponicki (Polska, AZS AWF Katowice)
130 Jan Andrzejewski (Polska, Kolejarz Wrocław)
134 Mieszko Fraś (Polska, KKS Kraków)
137 Przemysław Trzepizur (Polska, RMKS Rybnik)
141 Patryk Szopa (Polska, KKS Kraków)
144 Karol Budek (Polska, KKS Kraków)
159 Jakub Turek (Polska, Piast Gliwice)
165 Mikołaj Mroszczak (Polska, RMKS Rybnik)

Startowało 182 zawodników.

Pełne wyniki na eurofencing.info




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski