mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar
Europy
w szermierce
do lat 17


XVIII Eurosabre

Meylan, 29-30 października 2011

SZABLA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

Ćwierćfinały:
Sofia Ciaraglia (Włochy) – Ocean Chery-Emanuel (Francja) 15:11
Manon Brunet (Francja) – Marie Delas (Francja) 15:7
Sara Balzer (Francja) – Lili Drajko (Węgry) 15:5
Flaminia Prearo (Włochy) – Ilgin Sarban (Trucja) 15:6

Półfinały:
Ciaraglia – Brunet 15:12
Balzer – Prearo 15:8

Finał:
Ciaraglia – Balzer 15:9

Kolejność:
1 Sofia Ciaraglia (Włochy)
2 Sara Balzer (Francja)
3 Manon Brunet (Francja)
3 Flaminia Prearo (Włochy)
5 Ocean Chery-Emanuel (Francja)
6 Ilgin Sarban (Trucja)
7 Lili Drajko (Węgry)
8 Marie Delas (Francja)
--------------------------------------------------------
16 Michalina Kostrzewa (Polska, KKSz Konin)
23 Martyna Trzmielewska (Polska, KKSz Konin)
65 Sara Ciesielska (Polska, KKSz Konin)
116 Natalia Nowinowska (Polska, KKSz Konin)

Startowało 116 zawodniczek.

SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

Ćwierćfinały:
Enver Yildirim (Turcja) – Eugenio Castello (Włochy) 15:13
Francesco Bonsanto (Włochy) – Iacopo Rinaldi (Włochy) 15:11
Jules-Emile De Visscher (Belgia) – Leonardo Dreossi (Włochy) 15:11
Edern Annic (Francja) – Colbert Peycru-Opinel (Francja) 15:11

Półfinały:
Bonsanto – Yildirim 15:11
Annic – De Visscher 15:14

Finał:
Bonsanto – Annic 15:14

Kolejność:
1 Francesco Bonsanto (Włochy)
2 Edern Annic (Francja)
3 Jules-Emile De Visscher (Belgia)
3 Enver Yildirim (Turcja)
5 Eugenio Castello
6 Iacopo Rinaldi (obaj Włochy)
7 Colbert Peycru-Opinel (Francja)
8 Leonardo Dreossi (Włochy)
------------------------------------------------------
14 Kewin Chorchowski (Polska, KKSz Konin)
35 Sebastian Korczakowski (Polska, KKSz Konin)
55 Stanisław Świerk (Polska, KKSz Konin)

Startowało 126 zawodników.

SZABLA DZIEWCZĄT DRUŹYNOWO

Półfinały:
Francja – Turcja 45:20
Francja II – Wielka Brytania II 45:27

Finał:
Francja – Francja II 45:41

Kolejność:
1 Francja
2 Francja II
3 Turcja
4 Wielka Brytania II
5 Polska
6 Dauphine Savoie
7 USMT
8 Belgia

Startowało 20 drużyn.

SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

Półfinały:
Wielka Brytania – Turcja 45:37
Belgia – Dinard 45:30

Finał:
Belgia – Wielka Brytania 45:43

Kolejność:
1 Belgia
2 Wielka Brytania
3 Turcja
4 Dinard
5 Polska
6 Hiszpania
7 PAU
8 Betton

Startowało 25 drużyn.

Pełne wyniki na eurofencing.info.





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski