mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  MAJA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018


PROGRAM TRANSMISJI - REPREZENTACJA - MEDALE POLAKÓW - KLASYFIKACJA MEDALOWA - PUCHAR NARODÓW

Floret kobiet (indywidualnie i drużynowo)
Sylwia Gruchała (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
Anna Rybicka (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
Magdalena Knop (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań)

Floret mężczyzn (indywidualnie)
Leszek Rajski (Wrocławianie)
Marcin Zawada (AZS AWF Warszawa)
Radosław Glonek (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
Paweł Kawiecki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

Floret mężczyzn (drużynowo)
Leszek Rajski (Wrocławianie)
Michał Majewski (AZS AWF Warszawa)
Tomasz Ciepły (AZS AWF Poznań)
Paweł Kawiecki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

Szabla kobiet (indywidualnie i drużynowo)
Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa)
Bogna Jóźwiak (OŚ AZS Poznań)
Irena Więckowska (OŚ AZS Poznań)
Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)

Szabla mężczyzn (indywidualnie i drużynowo)
Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice)
Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
Mateusz Górski (KKSz Konin)
Damian Skubiszewski (TMS Zagłębie Sosnowiec)

Szpada kobiet (indywidualnie)
Magdalena Piekarska (AZS AWF Warszawa)
Małgorzata Stroka (AZS AWF Warszawa)
Małgorzata Bereza (AZS AWF Katowice)
Ewa Nelip (AZS AWF Warszawa)

Szpada kobiet (drużynowo)
Magdalena Piekarska (AZS AWF Warszawa)
Ewa Nelip (AZS AWF Warszawa)
Danuta Dmowska-Andrzejuk (AZS AWF Warszawa)
Małgorzata Stroka (AZS AWF Warszawa) / Małgorzata Bereza (AZS AWF Katowice)

Szpada mężczyzn (indywidualnie i drużynowo)
Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków)
Tomasz Motyka (AZS AWF Wrocław)
Piotr Kruczek (AZS AWF Kraków)
Krzysztof Mikołajczak (St. Szerm. Legia Warszawa) / Robert Andrzejuk (AZS AWF Wrocław)

Reprezentacja szermierzy na wózkach
Renata Burdon
Norbert Całka
Adrian Castro
Piotr Czop
Leszek Danisiewicz
Marta Firdych
Grzegorz Lewonowski
Marta Makowska
Stefan Makowski
Adam Michałowski
Dariusz Pender
Grzegorz Pluta
Radosław Stanczuk
Dagmara Witos-Eze
Zbigniew Wyganowski
Rafał Ziomek







IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski