mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMO¦CI  MAJA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALI¦CI IO
MISTRZOWIE ¦WIATA
POLSCY MEDALI¦CI M¦
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALI¦CI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIˇŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018


PROGRAM TRANSMISJI - REPREZENTACJA - MEDALE POLAKÓW - KLASYFIKACJA MEDALOWA - PUCHAR NARODÓW

13 lipca 2011
Floret mężczyzn Kat. A - szermierka na wózkach - 9:30 - finał 14:50
Floret kobiet Kat. A - szermierka na wózkach - 10:00 - finał 13:40
Floret mężczyzn Kat. B - szermierka na wózkach - 14:00 - finał 17:30
Floret kobiet Kat. B - szermierka na wózkach - 15:30 - finał 19:00

14 lipca 2011
Szabla kobiet - 9:00 - finał 18:00
Floret mężczyzn - 10:00 - finał 18:30
Szabla mężczyzn Kat. A - szermierka na wózkach - 9:30 - finał 13:30
Szabla mężczyzn Kat. B - szermierka na wózkach - 10:00 - finał 13:30
Szpada mężczyzn Kat. C - szermierka na wózkach - 14:00 - finał 16:40
Szabla kobiet Kat. A - szermierka na wózkach (czasy zależne od pozostałych)

15 lipca 2011
Floret kobiet - 9:00 - finał 18:00
Szpada mężczyzn - 10:00 - finał 18:40
Szpada mężczyzn Kat. A - szermierka na wózkach - 9:00 - finał 14:40
Szpada mężczyzn Kat. B - szermierka na wózkach - 15:00 - finał 18:50
Szpada kobiet Kat. B - szermierka na wózkach - 9:10 - finał 14:00
Szpada kobiet Kat. A - szermierka na wózkach - 14:30 - finał 18:05

16 lipca 2011
Szabla mężczyzn - 9:00 - finał 18:00
Szpada kobiet - 10:00 - finał 18:30
Szabla kobiet drużynowo - szermierka na wózkach - 9:30 - finał 12:40
Floret mężczyzn Kat. C - szermierka na wózkach (czasy zależne od pozostałych)

17 lipca 2011
Floret mężczyzn drużynowo - 9:00 - finał 17:40
Szabla kobiet drużynowo - 10:30 - finał 17:10
Floret mężczyzn drużynowo - szermierka na wózkach - 9:30 - finał 12:40
Floret kobiet drużynowo Kat. A&B - szermierka na wózkach - 14:15 - finał 17:25

18 lipca 2011
Szpada mężczyzn drużynowo - 9:00 - finał 17:00
Floret kobiet drużynowo - 10:30 - finał 18:00
Szpada mężczyzn drużynowo - szermierka na wózkach - 9:00 - finał 13:40
Szpada kobiet drużynowo - szermierka na wózkach - 15:10 - finał 18:30

19 lipca
Szpada kobiet drużynowo - 9:00 - finał 16:35
Szabla mężczyzn drużynowo - 10:30 - finał 17:35




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ¦WIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ¦WIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski