mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Ogólnopolski
turniej
w szpadzie
do lat 11, 13 i 16


Turniej Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej
- II Memoriał Pawła Ratajczaka


11 października 2008, Radlin

W pierwszym dniu radlińskiego Turnieju Z Okazji Dnia Rdukacji Narodowej, będącego też II Memoriałem Pawła Ratajczaka w szpadzie, startowały dziewczęta. W najstarszej kategorii zwyciężyła Kamila Pytka (UKS Gocław 75 Warszawa), w średniej triumfowała Aleksandra Zamachowska (KKS Kraków), zaś w najmłodszej Karolina Kucia (AZS AWF Katowice).

Dziewczęta 1992-94

Ćwierćfinały:

Kamila Pytka (UKS Gocław Warszawa)
- Berenika Marczyńska (Kolejarz Wrocław) 12:8

Aleksandra Galińska (Legia Warszawa)
- Apolonia Żychiewicz (Piast Gliwice) 15:5

Magdalena Lużńska (AZS AWF Katowice)
- Józefina Kołucka (UKS Sokolik Krosno) 15:14

Mirosława Moskwa (Górnik Radlin)
- Agata Spindel (MDK OSiR Bytom) 15:9

Półfinały:
Pytka - Galińska 15:12
Moskwa - Lużyńska 15:10

Finał:
Pytka - Moskwa 15:12

Kolejność:
1 Kamila Pytka (UKS Gocław Warszawa)
2 Mirosława Moskwa (Górnik Radlin)
3 Aleksandra Galińska (Legia Warszawa)
3 Magdalena Lużyńska (AZS AWF Katowice)
5 Józefina Kołucka (UKS Sokolik Krosno)
6 Berenika Marczyńska (Kolejarz Wrocław)
7 Agata Spindel (MDK OSiR Bytom)
8 Apolonia Żychiewicz (Piast Gliwice)

Startowało 48 zawodniczek.

Tabela >>
Klasyfikacja >>

Dziewczęta 1995-96

Ćwierćfinały:

Karolina Mrochem (AZS AWF Katowice)
- Natalia Bytnar (SKS Radomyśl Wielki) 15:10

Aleksandra Szklar
- Magdalena Wasyluk (obie MKS Kusy Szczecin) 15:14

Barbara Rutz (AZS AWF Wrocław)
- Sandra Maćkowiak (MKS Kusy Szczecin) 15:10

Aleksandra Zamachowska (KKS Kraków)
- Dorota Rowińska (KKS Kraków) 15:13

Półfinały:
Mrochem - Szklar 15:14
Zamachowska - Rutz 15:11

Finał:
Zamachowska – Mrochem 15:9

Kolejność:
1 Aleksandra Zamachowska (KKS Kraków)
2 Karolina Mrochem (AZS AWF Katowice)
3 Barbara Rutz (AZS AWF Wrocław)
3 Aleksandra Szklar
5 Magdalena Wasyluk (obie MKS Kusy Szczecin)
6 Dorota Rowińska (KKS Kraków)
7 Natalia Bytnar (SKS Radomyśl Wielki)
8 Sandra Maćkowiak (MKS Kusy Szczecin)

Startowało 55 zawodniczek.

Tabela >>
Klasyfikacja >>

Dziewczęta 1997-98

Ćwierćfinały:

Karolina Kucia (AZS AWF Katowice)
- Jagoda Potiopa (KKS Kraków) 8:7

Aleksandra Obońska (WLKS Kmicic Częstochowa)
- Justyna Jagiełko (Pałac Młodzieży Katowice) 8:2

Gabriela Jarosz (SKS Radomyśl Wielki)
- Paulina Sadowiak (UKS Gocław 75 Warszawa) 10:6

Anna Mroszczak (RMKS Rybnik)
- Katarzyna Piątek (Pałac Młodzieży Tarnów) 12:6

Półfinały:
Kucia - Obońska 11:8
Jarosz - Mroszczak 12:5

Finał:
Kucia - Jarosz 12:7

Kolejność:
1 Karolina Kucia (AZS AWF Katowice)
2 Gabriela Jarosz (SKS Radomyśl Wielki)
3 Anna Mroszczak (RMKS Rybnik)
3 Aleksandra Obońska (WLKS Kmicic Częstochowa)
5 Katarzyna Piątek (Pałac Młodzieży Tarnów)
6 Justyna Jagiełko (Pałac Młodzieży Katowice)
7 Jagoda Potiopa (KKS Kraków)
8 Paulina Sadowiak (UKS Gocław 75 Warszawa)

Startowały 62 zawodniczki.

Tabela >>
Klasyfikacja >>

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski