mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  PAŹDZIERNIKA  2021
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
I Indywidualne i drużynowe
mistrzostwa Polski
w szermierce
do lat 14


OPOLE 2011

29 maja 2011

SZPADA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO


Na podium druzyny Muszkietera Gliwice, Szpady Wrocław i Startu Opole wraz z trenerami

Ćwierćfinały:
UKS Start Opole - MKS Kusy Szczecin 36:26
KS Szpada Wrocław - Muszkieter Gliwice II 36:23
Piast Gliwice - Pałac Młodzieży Tarnów 36:25
Muszkieter Gliwice - TS Górnik Radlin 36:32

Półfinały:
KS Szpada Wrocław - UKS Start Opole 36:27
Muszkieter Gliwice - Piast Gliwice 36:22

O 3 miejsce:
UKS Start Opole - Piast Gliwice 36:20

Finał:
Muszkieter Gliwice - KS Szpada Wrocław 31:30

Kolejność:
1 Muszkieter Gliwice
2 KS Szpada Wrocław
3 UKS Start Opole
4 Piast Gliwice
5 Muszkieter Gliwice II
6 Pałac Młodzieży Tarnów
7 TS Górnik Radlin
8 MKS Kusy Szczecin
9 St. Szerm. Legia Warszawa
10 RMKS Rybnik
11 UKS Trójka Radlin
12 WLKS Kmicic Częstochowa
13 MKS Gryf Mielec
14 MKS Kusy Szczecin II
15 DOSiR Sokolnia Chorzów
16 Polski Klub Szermierczy Warszawa
17 AKS Mikołów
18 KKS Kraków
19 RMKS Rybnik II
20 Pałac Młodzieży Tarnów II
21 ISR-S Culani Warszawa
22 UKS Trójka Radlin II
23 WLKS Kmicic Częstochowa II

SZPADA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO


Na podium drużyny AZS AWF Katowice, SKS Radomyśl Wielki i TS Górnik Radlin wraz z trenerami

Ćwierćfinały:
AZS AWF Katowice - KS Szpada Wrocław 36:30
TS Górnik Radlin - Pałac Młodzieży Katowice 36:33
UKS Sokolik Krosno - Kolejarz Wrocław 36:19
SKS Radomyśl Wielki - ISR-S Culani Warszawa 36:16

Półfinały:
AZS AWF Katowice - TS Górnik Radlin 36:21
SKS Radomyśl Wielki - UKS Sokolik Krosno 36:34

O 3 miejsce:
TS Górnik Radlin - UKS Sokolik Krosno 36:30

Finał:
AZS AWF Katowice - SKS Radomyśl Wielki 36:34

Kolejność:
1 AZS AWF Katowice
2 SKS Radomyśl Wielki
3 TS Górnik Radlin
4 UKS Sokolik Krosno
5 Pałac Młodzieży Katowice
6 ISR-S Culani Warszawa
7 KS Szpada Wrocław
8 Kolejarz Wrocław
9 MKS Kusy Szczecin
10 KKS Kraków
11 WLKS Kmicic Częstochowa
12 UKS Jedynka Laszki
13 MKS Kusy Szczecin II
14 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie
15 Muszkieter Gliwice
16 St. Szerm. Legia Warszawa
17 Piast Gliwice
18 TS Górnik Radlin II
19 UKS Zagłoba Warszawa
20 UKS Trójka Radlin
21 Pałac Młodzieży Katowice II
22 St. Szerm. Legia Warszawa II
23 UKS Jedynka Laszki II

28 maja 2011

SZPADA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE


Podium młodzików.
Foto AM

Ćwierćfinały:
Błażej Szymański (UKS Start Opole)
- Piotr Danowski (Polski Klub Szermierczy Warszawa) 8:5

Jakub Glezman (AZS Bydgoszcz)
- Paweł Boroń (UKS Start Opole) 12:8

Daniel Marcol (TS GÓRNIK Radlin)
- Marcin Nikiel (Muszkieter Gliwice) 12:10

Wiktor Miller (UKS Start Opole)
- Jakub Szocik (Piast Gliwice) 12:2

Półfinały:
Glezman - Szymański 12:7
Miller - Marcol 12:5

Finał:
Glezman - Miller

Kolejność:
1 Jakub Glezman (AZS Bydgoszcz)
2 Wiktor Miller (UKS Start Opole)
3 Daniel Marcol (TS GÓRNIK Radlin)
3 Błażej Szymański (UKS Start Opole)
5 Piotr Danowski (Polski Klub Szermierczy Warszawa)
6 Paweł Boroń (UKS Start Opole)
7 Marcin Nikiel (Muszkieter Gliwice)
8 Jakub Szocik (Piast Gliwice)

Startowało 104 zawodników.

Pełne wyniki >>

SZPADA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE


Podium młodziczek.
Foto AM

Ćwierćfinały:
Aleksandra Obońska (WLKS Kmicic Częstochowa)
- Agnieszka Kaczmarska (UKS Sokolik Krosno) 12:5

Justyna Jagiełko (Pałac Młodzieży Katowice)
- Klaudia Puła (SKS Radomyśl Wielki) 12:8

Anna Mroszczak (RMKS Rybnik)
- Paulina Wilaszek (SKS Radomyśl Wielki) 9:3

Agnieszka Rolek - Aleksandra Zimnoch (obie AZS AWF Katowice) 12:11

Półfinały:
Jagiełko - Obońska 12:10
Mroszczak - Rolek 12:10

Finał:
Jagiełko - Mroszczak 12:6

Kolejność:
1 Justyna Jagiełko (Pałac Młodzieży Katowice)
2 Anna Mroszczak (RMKS Rybnik)
3 Aleksandra Obońska (WLKS Kmicic Częstochowa)
3 Agnieszka Rolek (AZS AWF Katowice)
5 Aleksandra Zimnoch (AZS AWF Katowice)
6 Paulina Wilaszek (SKS Radomyśl Wielki)
7 Klaudia Puła (SKS Radomyśl Wielki)
8 Agnieszka Kaczmarska (UKS Sokolik Krosno)

Startowało 107 zawodniczek.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski