mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Turniej
w
szpadzie
do lat 13 i 15


Międzynarodowy Turniej Gala Szermiercza

Chłopcy roczniki 1993-94

Kolejność:

1 Paweł Stan (Piast Gliwice)
2 Oskar Miller (UKS Start Opole)
3 Kamil Karnowski (AZS Bydgoszcz)
3 Daniel Łazewski (Flesz Świdnica)
5 Szymon Mleczko (Kolejarz Wrocław)
6 Filip Bajan (Flesz Świdnica)
8 Jędrzej Drobiński (Irwin Manieczki)

Startowało 19 zawodników.


Podium piętnastolatków.
Foto Andrzej Majgier

Chłopcy roczniki 1995-97

Kolejność:

1 Sebastian Majgier (Piast Gliwice)
2 Jan Andrzejewski
3 Paweł Golec (obaj Kolejarz Wrocław)
3 Maciej Ponicki (DOSiR Sokolnia Chorzów)
5 Piotr Kwieciński (Kolejarz Wrocław)
6 Przemysław Stankiewicz (Olimp Lubin)
7 Daniel Niestrój (Piast Gliwice)
8 Wiktor Witkowski (Irwin Manieczki)

Startowało 32 zawodników.


Podium trzynastolatków.
Foto Andrzej Majgier

Dziewczęta roczniki 1993-94

Kolejność:

1 Katarzyna Mróz (ZKS Drzonków)
2 Paulina Michalewicz (Piast Gliwice)
3 Anna Biernat (D’Artagnan Ursynów)
3 Marta Kmieciak (Irwin Manieczki)
5 Sara Górska (D’Artagnan Ursynów)
6 Hanna Nowaczyk (ZKS Drzonków)

Startowało 6 zawodniczek.

Dziewczęta roczniki 1995-97

Kolejność:

1 Barbara Rutz (AZS AWF Wrocław)
2 Karolina Mrochem (AZS AWF Katowice)
3 Julita Jakubiak (Irwin Manieczki)
3 Patrycja Wrona
5 Martyna Błaszczyk (obie AZS AWF Wrocław)
6 Pamela Ignatowicz (UKS Start Opole)
7 Katarzyna Łopuch
8 Julia Lemanik (obie Flesz Świdnica)

Startowało 26 zawodniczek.


IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski