| | | WIADOMOŚCI MARCA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Ogólnopolski
turniej szermierczy
do lat
9, 11, 14 i 17
Puchar Ziem Północnych
Szczecin, 9-10 kwietnia 2011
9 i 10 kwietnia odbył się w Szczecinie turniej szermierczy z cyklu Pucharu Ziem Północnych. W kategorii zuchów, dzieci, młodzików, juniorów młodszych rywalizowało ponad 300 florecistek i florecistów. W poszczególnych kategoriach, od najmłodszej do najstarszej, triumfowali: Antonina Lachman (AZS AWF Poznań), Kacper Haładuda (MKS Kusy Szczecin), Paulina Darda (UKS Rondo Szczecin), Flip Boratyn (Kolejarz Wrocław), Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk), Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław), Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin) i Mateusz Kozłowski (UKS Atena Gdańsk).
FLORET DZIEWCZĄT do lat 9
Kolejność:
1 Antonina Lachman (AZS AWF Poznań)
2 Maja Sobczak-Domańska (MKS Kusy Szczecin)
3 Roksana Papużyńska (MKS Kusy Szczecin)
4 Maja Haładuda (MKS Kusy Szczecin)
5 Martyna Łęczuk (UKS Rondo Szczecin)
6 Aniela Nizio (MKS Kusy Szczecin)
7 Marcela Przydział (UKS Rondo Szczecin)
Startowało 7 zawodniczek.
FLORET CHŁOPCÓW do lat 9
Finał:
Kacper Haładuda - Jeremi Berestek (obaj MKS Kusy Szczecin) 8:6
Kolejność:
1 Kacper Haładuda (MKS Kusy Szczecin)
2 Jeremi Berestek (MKS Kusy Szczecin)
3 Igor Bołdziło (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
3 Michał Durnas (MKS Kusy Szczecin)
5 Jakub Emilianowicz (MKS Kusy Szczecin)
6 Bartosz Zwolak (UKS Rondo Szczecin)
7 Alex Kaszycki (MKS Kusy Szczecin)
8 Bartłomiej Nizio (MKS Kusy Szczecin)
Startowało 20 zawodników.
FLORET DZIEWCZĄT do lat 11
Finał:
Paulina Darda (UKS Rondo Szczecin) - Malwina Bytner (Wrocławianie) 8:2
Kolejność:
1 Paulina Darda (UKS Rondo Szczecin)
2 Malwina Bytner (Wrocławianie)
3 Oliwia Szabelska (AZS Bydgoszcz)
3 Agnieszka Wierzchowska (UKS Atena Gdańsk)
5 Julia Michniewicz (Warta-Muszkieterowie Poznań)
6 Martyna Krasnicka (Budowlani Toruń)
7 Hanna Dziwosz (MKS Kusy Szczecin)
8 Kinga Majszewska (Budowlani Toruń)
Startowały 53 zawodniczki.
FLORET CHŁOPCÓW do lat 11
Finał:
Filip Boratyn - Witold Frącek (obaj Kolejarz Wrocław) 8:4
Kolejność:
1 Filip Boratyn (Kolejarz Wrocław)
2 Witold Frącek (Kolejarz Wrocław)
3 Kuba Januszewski (MKS Kusy Szczecin)
3 Dawid Lange (Budowlani Toruń)
5 Kacper Szczypiński (Kolejarz Wrocław)
6 Hubert Szymański (MKS Kusy Szczecin)
7 Kosma Kozielewski (UKS Pałac Młodzieży Syrena)
8 Jan Grzegorzewski (Zjednoczeni Pabianice)
Startowało 51 zawodników.
FLORET DZIEWCZĄT do lat 14
Finał:
Anna Szymczak - Julia Wąsowicz (obie UKS Atena Gdańsk) 10:6
Kolejność:
1 Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
2 Julia Wąsowicz (UKS Atena Gdańsk)
3 Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
3 Katarzyna Matysiak (Warta-Muszkieterowie Poznań)
5 Wiktoria Jereczek (UKS Atena Gdańsk)
6 Karolina Siwek (UKS MDK-5 Bydgoszcz )
7 Patrycja Schmidt (MKS Kusy Szczecin)
8 Matylda Curyło (Wrocławianie)
Startowało 76 zawodniczek.
FLORET CHŁOPCÓW do lat 14
Finał:
Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław) - Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk) 12:3
Kolejność:
1 Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław)
2 Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk)
3 Ludwik De Bazelaire (AZS AWF Warszawa)
3 Maxime Tarasiewicz (Wrocławianie)
5 Jakub Glezman (AZS Bydgoszcz)
6 Marek Pilszak (UKS Atena Gdańsk)
7 Dawid Wójcik (UKS Atena Gdańsk)
8 Patryk Szulpin (UKS Atena Gdańsk)
Startowało 88 zawodników.
FLORET DZIEWCZĄT do lat 17
Finał:
Martyna Długosz - Alicja Wiaderek (obie MKS Kusy Szczecin) 15:1
Kolejność:
1 Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
2 Alicja Wiaderek (MKS Kusy Szczecin)
3 Maria Vetulani (Warta-Muszkieterowie Poznań)
3 Magdalena Wasyluk (MKS Kusy Szczecin)
5 Karolina Kućko (UKS Atena Gdańsk)
6 Klaudia Adamska (AZS AWF Poznań)
7 Katarzyna Sinoracka (Budowlani Toruń)
8 Magdalena Drapella (UKS Atena Gdańsk)
Startowały 22 zawodniczki.
FLORET CHŁOPCÓW do lat 17
Wszystkie zdjęcia MKS Kusy Szczecin
Finał:
Mateusz Kozłowski - Piotr Sobczak (obaj UKS Atena Gdańsk) 15:5
Kolejność:
1 Mateusz Kozłowski (UKS Atena Gdańsk)
2 Piotr Sobczak (UKS Atena Gdańsk)
3 Michał Bies (Kolejarz Wrocław)
3 Dawid Kasprzyk (Warta-Muszkieterowie Poznań)
5 Dominik Samorek (Kolejarz Wrocław)
6 Kacper Maćkowiak (MKS Kusy Szczecin)
7 Krystian Koper (AZS AWF Poznań)
8 Bartosz Małecki (AZS AWF Poznań)
Startowało 14 zawodników.
|
|
|
|