mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  MAJA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Międzynarodowy
turniej
we florecie
do lat 11 i 13


TURNIEJ VII z VII

V Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
O Puchar Elbudu


Floret dziewcząt do lat 11

Finał:

Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
- Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń) 11:10

Kolejność:
1 Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
2 Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
3 Adrianna Frąckowiak (Wrocławianie)
3 Anna Jereczek (UKS Atena Gdańsk)
5 Alekandra Frąckowiak (Wrocławianie)
6 Karolina Siwek (MDK 5 Bydgoszcz)
7 Wiktoria Jereczek (UKS Atena Gdańsk)
8 Elza Lencberga (Jugla Ryga)

Startowało 57 zawodniczek.

Klasyfikacja generalna >>
Tabela >>


Floret dziewcząt do lat 13

Finał:

Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
- Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin) 12:5

Kolejność:
1 Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
2 Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
3 Zuzanna Wieczorek
3 Jagoda Witkowska (obie AZS AWF Poznań)
5 Melania Lipińska (UKS Atena Gdańsk)
6 Natalia Bytnar (SKS Radomyśl Wielki)
7 Justyna Czajka
8 Weronika Czajka (obie Zjednoczeni Pabianice)

Startowało 50 zawodniczek.

Klasyfikacja generalna >>
Tabela >>


Floret chłopców do lat 11

Finał:

Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław)
- Bartosz Żurawski (Budowlani Toruń) 12:4

Kolejność:
1 Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław)
2 Bartosz Żurawski (Budowlani Toruń)
3 Ludwik De Bazelaire (AZS AWF Warszawa)
3 Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk)
5 Renazs Blumentals (Jugla Ryga)
6 Witalij Kuceba (Kleisti Ryga)
7 Tomasz Naruszewicz (UKS De La Salle Gdańsk)
8 Adam Korpaczewski (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 65 zawodników.

Klasyfikacja generalna >>
Tabela >>


Floret chłopców do lat 13

Finał:

Alex Garbat (Warta Poznań)
- Kacper Maćkowiak (MKS Kusy Szczecin) 12:6

Kolejność:
1 Alex Garbat (Warta Poznań)
2 Kacper Maćkowiak (MKS Kusy Szczecin)
3 Bartosz Cegielski (IKS Leszno)
3 Patryk Choiński (Budowlani Toruń)
5 Mateusz Kozłowski (UKS Atena Gdańsk)
6 Lukass Teteris (Jugla Ryga)
7 Toms Lancbergs (Jugla Ryga)
8 Dawid Kasprzyk (Warta Poznań)

Startowało 46 zawodników.

Klasyfikacja generalna >>
Tabela >>



IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski