mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  CZERWCA  2024
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2021
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Ogólnopolski
turniej
we florecie
do lat 11 i 13


VII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy

11 października 2008, Bydgoszcz

Po raz siódmy odbyły się w Bydgoszczy otwarte floretowe mistrzostwa dla dzieci do lat 11 i 13. Najlepszą jedenastolatką zawodów została Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk), a najlepszym jedenastolatkiem Maciej Podralski z gdańskiej Ateny. W kategorii trzynastolatków wygrali: Sandra Sulik (Budowlani Toruń) i jej klubowy kolega Patryk Choiński.

Dziewczęta do lat 11

Ćwierćfinały:

Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
- Kinga Wróbel (UKS Atena Gdańsk) 8:1

Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
- Kamila Przyborowska (UKS Atena Gdańsk) 5:1

Julia Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
- Karolina Siwek (MDK 5 Bydgoszcz) 8:2

Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
- Luiza Stanisławska (AZS AWF Poznań) 8:0

Półfinały:
Walczyk - Chrzanowska 8:4
Szymczak - Strachowska 8:4

Finał:
Szymczak - Walczyk 8:2

Kolejność:
1 Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
2 Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
3 Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
3 Julia Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
5 Kamila Przyborowska (UKS Atena Gdańsk)
5 Karolina Siwek (MDK 5 Bydgoszcz)
7 Kinga Wróbel (UKS Atena Gdańsk)
8 Luiza Stanisławska (AZS AWF Poznań)

Startowało 31 zawodniczek.

Tabela >>
Klasyfikacja >>

Dziewczęta do lat 13

Ćwierćfinały:

Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
- Marika Konasiewicz (Zjednoczeni Pabianice) 12:3

Justyna Czajka
- Magdalena Stachowska (obie Zjednoczeni Pabianice) 10:6

Karolina Kućko (UKS Atena Gdańsk)
- Katarzyna Sinoracka (Budowlani Toruń) 9:4

Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń)
- Magdalena Drapella (UKS Atena Gdańsk) 12:4

Półfinały:
Sulik - Czajka 4:0
Kućko - Chrzanowska 10:6

Finał:
Sulik - Kućko 5:2

Kolejność:
1 Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
2 Karolina Kućko (UKS Atena Gdańsk)
3 Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń)
3 Justyna Czajka
5 Magdalena Stachowska (obie Zjednoczeni Pabianice)
6 Magdalena Drapella (UKS Atena Gdańsk)
7 Marika Konasiewicz (Zjednoczeni Pabianice)
8 Katarzyna Sinoracka (Budowlani Toruń)

Startowało 26 zawodniczek.

Tabela >>
Klasyfikacja >>


Chłopcy do lat 11

Ćwierćfinały:

Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk)
- Filip Kubiak (AZS AWF Poznań) 8:2

Bartosz Żurawski (Budowlani Toruń)
- Mikołaj Majchrzak (MDK 5 Bydgoszcz) 8:3

Marek Pilszak
- Kacper Skrzypkowski (obaj UKS Atena Gdańsk) 8:7

Jakub Glezman (AZS Bydgoszcz)
- Piotr Niedzielski (Polonia Leszno) 8:5

Półfinały:
Podralski - Żurawski 8:7
Pilszak - Glezman 8:6

Finał:
Podralski - Pilszak 8:3

Kolejność:
1 Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk)
2 Marek Pilszak (UKS Atena Gdańsk)
3 Jakub Glezman (AZS Bydgoszcz)
3 Bartosz Żurawski(Budowlani Toruń)
5 Piotr Niedzielski (Polonia Leszno)
6 Filip Kubiak (AZS AWF Poznań)
7 Mikołaj Majchrzak (MDK 5 Bydgoszcz)
8 Kacper Skrzypkowski (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 19 zawodników.

Tabela >>
Klasyfikacja >>


Chłopcy do lat 13

Ćwierćfinały:

Amadeusz Skrzypkowski
- Piotr Sobczak (obaj UKS Atena Gdańsk) 12:5

Dominik Przyłuski (UKS Kusy Warszawa)
- Marek Maszkowski (AZS AWF Warszawa) 12:2

Patryk Choiński (Budowlani Toruń)
- Kacper Paluszkiewicz (AZS AWF Poznań) 12:3

Filip Żmijewski (UKS Atena Gdańsk)
- Kacper Szumigłowski (UKS Kusy Warszawa) 12:1

Półfinały:
Przyłuski - Skrzypkowski 12:9
Choiński - Żmijewski 12:6

Finał:
Choiński - Przyłuski 12:7

Kolejność:
1 Patryk Choiński (Budowlani Toruń)
2 Dominik Przyłuski UKS Kusy Warszawa)
3 Amadeusz Skrzypkowski (UKS Atena Gdańsk)
3 Filip Żmijewski (UKS Atena Gdańsk)
5 Kacper Szumigłowski (UKS Kusy Warszawa)
6 Marek Maszkowski (AZS AWF Warszawa)
7 Piotr Sobczak (UKS Atena Gdańsk)
8 Kacper Paluszkiewicz (AZS AWF Poznań)

Startowało 20 zawodników.

Tabela >>
Klasyfikacja >>

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski