| | | WIADOMOŚCI MARCA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Międzynarodowy
turniej
we florecie
do lat 11 i 14
Youngster Cup
Szczecin, 4 grudnia 2010
Foto MKS Kusy Szczecin
W Szczecinie odbył się trzeci z siedmiu turniejów floretowych w ramach polsko-niemieckiego cyklu Youngster Cup. Łącznie wystartowało 135 zawodniczek i zawodników w 4 kategoriach wiekowych.
FLORET CHŁOPCÓW do lat 13
Kolejność:
1 Tim Gassan (FSC Cottbus, Niemcy)
2 Jan Tiedemann (FC Greifswald, Niemcy)
3 Alexander Lusansky (FSC Cottbus, Niemcy)
3 Patrick Sablowski (TSG Bergedorf, Niemcy)
5 Wojciech Misiura (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
6 Tim Winkler (FC Berlin, Niemcy)
7 Łukasz Januszewski (MKS Kusy Szczecin)
8 Szymon Misiura (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
9 Eric Pilling (FSC Cottbus, Niemcy)
10 Wojciech Sidoruk (MKS Kusy Szczecin)
11 Dominique Pascal Meier (TB Hamburg-Eilbeck, Niemcy)
12 Bartosz Władyka (MKS Kusy Szczecin)
13 Constantin Tremel (FG Shwerin, Niemcy)
14 Janik Kinzel (FG Shwerin, Niemcy)
15 Tom Lemmin (FSC Cottbus, Niemcy)
FLORET DZIEWCZĄT do lat 13
Kolejność:
1 Ann-Katrin Schmidt (FG Shwerin, Niemcy)
2 Vanessa Garling (SC Berlin, Niemcy)
3 Estelle Meauxsonne (WSV Hamburg, Niemcy)
3 Catherine Schultze (SC Berlin, Niemcy)
5 Jana Vogel (FC Greifswald, Niemcy)
6 Karolina Kaplar (MKS Kusy Szczecin)
7 Judith-Tabea Fechtner (FG Shwerin, Niemcy)
8 Lia Wittmeier (WSV Hamburg, Niemcy)
9 Nicole Wernitz (Preussischer Fecht Club Potsdam, Niemcy)
10 Aleksandra Spieczyńska (MKS Kusy Szczecin)
11 Magdalena Otten (Fechtclub Berlin Sudwest, Niemcy)
12 Henriette Pfennigschmidt (FG Shwerin, Niemcy)
13 Pia Sophie Scholze (TB Hamburg-Eilbeck, Niemcy)
14 Alicja Piecyk (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
15 Friederike Vick (FG Shwerin, Niemcy)
16 Lucie Wagner (FG Shwerin, Niemcy)
17 Aleksandra Sawicka (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
18 Maria Zank (FC Greifswald, Niemcy)
FLORET CHŁOPCÓW do lat 11
Kolejność:
1 Caspar Conrad (OSC Berlin, Niemcy)
2 Michał Oleksy (UKS Rondo Szczecin)
3 Maximilian Johannes Eifrig (Preussischer Fecht Club Potsdam, Niemcy)
3 Jan Sokołowski (MKS Kusy Szczecin)
5 Max Henkel (FG Shwerin, Niemcy)
6 Jan Buchheister (FG Shwerin, Niemcy)
7 Piet Klages (OSC Berlin, Niemcy)
8 Artur Kruszko (MKS Kusy Szczecin)
9 Konstanty Iljutczyk (MKS Kusy Szczecin)
10 Theodor Sprafke (Preussischer Fecht Club Potsdam, Niemcy)
11 Maximilian Sickert (Preussischer Fecht Club Potsdam, Niemcy)
12 Kacper Gawdziński (UKS Rondo Szczecin)
13 Carsten Offerman (TB Hamburg-Eilbeck, Niemcy)
14 Sebastian Lusansky (FSC Cottbus, Niemcy)
15 Ben Kuhnert (FG Shwerin, Niemcy)
16 Moritz Meisel (FG Shwerin, Niemcy)
17 Jonas Janz (FG Shwerin, Niemcy)
18 Paul Uhrig (OSC Berlin, Niemcy)
19 Matteo Neumann (TB Hamburg-Eilbeck, Niemcy)
20 Marcel Pytel (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
21 Wiktor Sochaczewski (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
22 Krystyn Mazurek (UKS Rondo Szczecin)
23 Luca Moltmann (FG Shwerin, Niemcy)
24 Kacper Pasiowiec (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
25 Mateusz Klimek (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
26 Paweł Pijanowski (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
27 Łukasz Milewski (UKS Rondo Szczecin)
28 Wiktor Szkop (MKS Kusy Szczecin)
29 Konrad Górski (MKS Kusy Szczecin)
30 Paweł Stasieniuk (MKS Kusy Szczecin)
31 Jakub Sieradzań (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
32 Jakub Pliszka (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
33 Michał Sołonko (UKS Rondo Szczecin)
FLORET DZIEWCZĄT do lat 11
Kolejność:
1 Josephine Gericke (Preussischer Fecht Club Potsdam, Niemcy)
2 Patrycja Schmidt (MKS Kusy Szczecin)
3 Paulina Darda (UKS Rondo Szczecin)
3 Johanna Volker (SC Berlin, Niemcy)
5 Karolina Pietroszek (UKS Rondo Szczecin)
6 Johanna Deckert (FSC Cottbus, Niemcy)
7 Celine Timm (SC Berlin, Niemcy)
8 Chantal Kliemann (SC Berlin, Niemcy)
9 Lea Kluge (Preussischer Fecht Club Potsdam, Niemcy)
10 Zofia Wójtowicz (UKS Rondo Szczecin)
11 Adrianna Rodak (UKS Rondo Szczecin)
12 Weronika Gregorczyk (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
13 Agnieszka Fedoruk (UKS Rondo Szczecin)
14 Karolina Ziętek (UKS Rondo Szczecin)
15 Magdalena Rybak (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
16 Ewa Buchalska (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
17 Aleksandra Czyżyk (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
18 Marta Wilczewska (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
19 Julia Kołpiewicz (UKS SP 37 Pogoń Szczecin)
20 Wiktoria Kończyńska (UKS Rondo Szczecin)
20 Ulrike Kruger (FG Shwerin, Niemcy)
FLORET CHŁOPCÓW do lat 9
Kolejność:
1 Jakub Januszewski (MKS Kusy Szczecin)
2 Paul Mannheim (FG Schwerin, Niemcy)
3 Mateusz Bołąkowski (MKS Kusy Szczecin)
3 Hubert Szymański (MKS Kusy Szczecin)
5 Kacper Haładuda (MKS Kusy Szczecin)
6 Jan-Eric Zander (FG Schwerin, Niemcy)
7 Gabriel Hamann (FG Schwerin, Niemcy)
8 Sebastian Bankau (FC Greifswald, Niemcy)
9 Philip Zuber (FSC Cottbus, Niemcy), Niemcy)
10 Luca Vatter (FG Schwerin, Niemcy)
11 Enrico Wolter (FG Schwerin, Niemcy)
12 Julius Bartels (FG Schwerin, Niemcy)
13 Filip Marzoch (MKS Kusy Szczecin)
14 Jakub Emilianowicz (MKS Kusy Szczecin)
15 Maximilian Bluthgen (FG Schwerin, Niemcy)
16 Dorian Podolski (MKS Kusy Szczecin)
17 Michał Durnaś (MKS Kusy Szczecin)
18 Jeremi Berestek (MKS Kusy Szczecin)
19 Michał Mazurowski (MKS Kusy Szczecin)
20 Mateusz Błachowiak (MKS Kusy Szczecin)
FLORET CHŁOPCÓW do lat 7
Kolejność:
1 Damian Cybart (UKS Rondo Szczecin)
2 Hannes Hegewald (FSC Cottbus, Niemcy)
3 Igor Ciechowicz (UKS Rondo Szczecin)
3 Michał Durczak (MKS Kusy Szczecin)
5 Bartłomiej Nizio (MKS Kusy Szczecin)
6 Bartek Zwolak (UKS Rondo Szczecin)
7 Oskar Szumlewski (UKS Rondo Szczecin)
8 Ryszard Chmielewski (MKS Kusy Szczecin)
9 Oliwier Cimochowski (MKS Kusy Szczecin)
10 Grzegorz Drozdowski (UKS Rondo Szczecin)
11 Sebastian Ottlewski (UKS Rondo Szczecin)
12 Rafał Kaźmierski (UKS Rondo Szczecin)
13 Oliwier Wilhelm (UKS Rondo Szczecin)
14 Denis Wilhelm (UKS Rondo Szczecin)
|
|
|
|