| | | WIADOMOŚCI MARCA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Puchar
Świata
w szabli
do lat 20
Preis der Chemiestadt
Dormagen, 4 grudnia 2010
Także dwunaste miejsce, najlepsze z dwunastu Polek startujących
w turnieju Pucharu Świata w szabli kobiet Preis der Chemiestadt
w Dormagen zajęła Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa). Wygrała Węgierka Anna Marton. Znacznie gorzej zaprezentowali się nasi szabliści. Najlepszy z nich - Krystian Stępień (OŚ AZS Poznań) - był dopiero 38. Zwyciężył Richard Hubers przed dwoma krajanami.
SZABLA KOBIET
Finał:
Anna Marton (Węgry) - Jelizawieta Kirianowa (Rosja) 15:11
Kolejność:
1 Anna Marton (Węgry)
2 Jelizawieta Kirianowa (Rosja)
3 Alina Ozolina (Rosja)
3 Kata Varhelyi (Węgry)
5 Sophie Williams (Wielka Brytania)
6 Aleksandra Szatałowa (Rosja)
7 Mathilda Taharo (Francja)
8 Maria Ridel (Rosja)
-----------------------------------------------------
12 Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa)
19 Karolina Walczak (KKSz Konin)
26 Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
30 Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
32 Marta Puda (TMS Sosnowiec)
34 Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
37 Pamela Warszawska (TMS Sosnowiec)
50 Marika Rzepka (KKSz Konin)
58 Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
59 Weronika Maciejewska (KKSz Konin)
84 Daria Kamińska (KKSz Konin)
92 Katarzyna Rak (TMS Sosnowiec)
Startowało 125 zawodniczek.
SZABLA MĘŻCZYZN
Finał:
Richard Hubers - Maximilian Kindler (obaj Niemcy) 15:13
Kolejność:
1 Richard Hubers (Niemcy)
2 Maximilian Kindler (Niemcy)
3 Florian Lehnert (Niemcy)
3 Enrico Berre' (Włochy)
5 Alexander Weber (Niemcy)
6 Ferenc Valkai (Węgry)
7 Bence Csaba (Węgry)
8 Nils Eifler (Niemcy)
----------------------------------------------
38 Krystian Stępień (OŚ AZS Poznań)
42 Paweł Węgliński (AZS AWF Warszawa)
57 Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)
59 Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice)
64 Przemysław Piński (AZS AWF Katowice)
77 Kamil Marzec (TMS Sosnowiec)
88 Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)
98 Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
112 Mariusz Mańczak (KKSz Konin)
113 Marcin Wystel (Kolejarz 24 Katowice)
121 Filip Jastrzębski (KKSz Konin)
147 Jakub Ociński (Dragon Łódź)
Startowało 147 zawodników.
|
|
|
|