mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  PAŹDZIERNIKA  2021
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Puchar Polski
w szabli
do lat 20
sezon 2010/2011


TURNIEJ II z III

Konin, 6 listopada 2010

Marta Puda (TMS Sosnowiec) i Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa) wygrali w kolejnej odsłonie juniorskiego Pucharu Polski w szabli. Zawody odbyły się w Koninie i zgromadziły na starcie 116 zawodniczek i zawodników. Najwięcej miejsc na podium wywalczyli szermierze z klubów warszawskich.

SZABLA KOBIET


Podium szablistek...
Foto KKsz Konin

Ćwiercfinały:
Marta Puda
- Kinga Drożdż (obie TMS Sosnowiec) 15:6

Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
- Gabriela Drygała (KKSz Konin) 15:12

Weronika Maciejewska (KKSz Konin)
- Angelika Wątor (TMS Sosnowiec) 15:14

Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
- Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice) 15:13

Półfinały:
Puda - Szumilas 15:14
Watora - Maciejewska 15:9

Finał:
Puda - Wątora 15:7

Kolejność:
1 Marta Puda (TMS Sosnowiec)
2 Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
3 Weronika Maciejewska (KKSz Konin)
3 Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
5 Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
6 Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
7 Kinga Drożdż (TMS Sosnowiec)
8 Gabriela Drygała (KKSz Konin)

Startowały 52 zawodniczki.

Pełne wyniki >>

SZABLA MĘŻCZYZN


Podium szablistów...
Foto KKsz Konin

Ćwiercfinały:
Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)
- Jakub Ociński (Dragon Łódź) 15:5

Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
- Mariusz Mańczak (KKSz Konin) 15:12

Krystian Stępień (OŚ AZS Poznań)
- Paweł Węgliński (AZS AWF Warszawa) 15:11

Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)
- Filip Jastrzębski (KKSz Konin) 15:5

Półfinały:
Sęczek - Koniusz 15:11
Wróbel - Stępienń 15:7

Finał:
Sęczek - Wróbel 15:14

Kolejność:
1 Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
2 Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)
3 Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)
3 Krystian Stępień (OŚ AZS Poznań)
5 Filip Jastrzębski (KKSz Konin)
6 Paweł Węgliński (AZS AWF Warszawa)
7 Jakub Ociński (Dragon Łódź)
8 Mariusz Mańczak (KKSz Konin)

Startowało 64 zawodników.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski