| | | WIADOMOŚCI MARCA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Turniej
ogólnopolski
we florecie
do lat 11 i 14
I Turniej Kaszubska Jesień
Pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego
- Mieczysława Struka
Gdańsk, 3 października 2010
Drugiego dnia turnieju Kaszubska Jesień napój ogórkowy pili i walczyli chłopcy. Regionalny specjał najleipej posłużył Bartłomiejowi Zbieradzie (PKSzerm Warszawa) i Patrykowi Szulpinowi (UKS Atena Gdańsk). Obaj wygrali odpowiednio w kategorii do lat 11 i 14. W stawce jedenastolatków stanęli jeszcze na podium: Jan Jurkiewicz (Budowlani Toruń - 2), Mikołaj Mrozek (UKS MDK-5 Bydgoszcz - 3) i Jakub Cierluk (UKS Atena Gdańsk - 3) zaś w konkurencji młodzików: Jędrzej Krukowski (UKS Atena Gdańsk - 2), Marek Pilszak (UKS Atena Gdańsk - 3) i Daniel Olszowski (Budowlani Toruń
- 3)
FLORET CHŁOPCÓW do lat 11
Finałowa ósemka jedenastolatków.
Foto GSF
Ćwierćfinały:
Jakub Cierluk (UKS Atena Gdańsk)
- Michał Chitioui (Budowlani Toruń) 8:3
Zbierada Bartłomiej (PKSzerm Warszawa)
- Hubert Szymański (MKS Kusy Szczecin) 8:3
Jan Jurkiewicz (Budowlani Toruń)
- Robert Bronisławski (AZS Bydgoszcz) 8:2
Mikołaj Mrozek (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
- Filip Grygowski (UKS Atena Gdańsk) 8:5
Półfinały:
Zbierada - Cierluk 8:2
Jurkiewicz - Mrozek 8:1
Finał:
Zbierada - Jurkiewicz 8:2
Kolejność:
1 Zbierada Bartłomiej (PKSzerm Warszawa)
2 Jan Jurkiewicz (Budowlani Toruń)
3 Mikołaj Mrozek (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
3 Jakub Cierluk (UKS Atena Gdańsk)
5 Robert Bronisławski (AZS Bydgoszcz)
6 Michał Chitioui (Budowlani Toruń)
7 Filip Grygowski (UKS Atena Gdańsk)
8 Hubert Szymański (MKS Kusy Szczecin)
Startowało 39 zawodników.
Pełne wyniki >>
FLORET CHŁOPCÓW do lat 14
Finałowa siódemka czternastolatków (brak jednego).
Foto GSF
Ćwierćfinały:
Marek Pilszak (UKS Atena Gdańsk)
- Mariusz Karpiak (UKS De La Salle Gdańsk) 12:8
Jędrzej Krukowski (UKS Atena Gdańsk)
- Gaweł Zaręba (AZS AWF Warszawa) 12:9
Daniel Olszowski (Budowlani Toruń)
- Bartosz Żurawski (Budowlani Toruń) 12:11
Patryk Szulpin (UKS Atena Gdańsk)
- Dawid Wójcik (UKS Atena Gdańsk) 12:4
Półfinały:
Krukowski - Pilszak 12:11
Szulpin - Olszowski 12:3
Finał:
Szulpin - Krukowski 12:3
Kolejność:
1 Patryk Szulpin (UKS Atena Gdańsk)
2 Jędrzej Krukowski (UKS Atena Gdańsk)
3 Marek Pilszak (UKS Atena Gdańsk)
3 Daniel Olszowski (Budowlani Toruń)
5 Dawid Wójcik (UKS Atena Gdańsk)
6 Gaweł Zaręba (AZS AWF Warszawa)
7 Bartosz Żurawski (Budowlani Toruń)
8 Mariusz Karpiak (UKS De La Salle Gdańsk)
Startowało 44 zawodników.
Pełne wyniki >>
|
|
|
|