| | | WIADOMOŚCI MARCA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Międzynarodowy
turniej
szermierczy
do lat 11 i 13 i 15
XXXIII Międzynarodowy Turniej
Szermierczy Dzieci
Challenge Wratislavia
Wrocław, 24-28 marca 2010
FLORET DZIEWCZĄT
28 marca 2010
W ostatnim dniu XXXIII Challenge Wratislavia, w Palmową Niedzielę,
o palmę pierwszeństwa rywalizowały florecistki. Polskie zawodniczki wystapiły w trzech finałach jeden kończąc zwycięstwem. W kategorii do lat piętnastu najlepsza była Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin). Wśród najmłodszych, do lat jedenastu, triumfowała Niemka Sophia Werner (OSC Berlin), w stawce trzynastolatek wygrała Słowaczka Kitti Bitnerova (Klub Sermu Samorin).
Dziewczęta do lat 11
Finał:
Sophia Werner (OSC Berlin, Niemcy)
- Marie Hulteen (TSC Weinheim, Niemcy) 8:1
Kolejność:
1 Sophia Werner (OSC Berlin, Niemcy)
2 Marie Hulteen (TSC Weinheim, Niemcy)
3 Teodora Sarbu (Rumuński Związek Szermierczy)
3 Natalia Sycz (UKS De La Salle Gdańsk)
5 Maria Renke (UKS De La Salle Gdańsk)
6 Aleksandra Sunduczkowa (SDUSSHOR, Rosja)
7 Olga Burlikowska (UKS MDK 5 Bydgoszcz)
8 Kamila Bobkowska (AZS Bydgoszcz)
Startowały 93 zawodniczki.
Pełne wyniki >>
Dziewczęta do lat 13
Finał:
Kitti Bitnerova (Klub Sermu Samorin, Słowacja)
- Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk) 12:11
Kolejność:
1 Kitti Bitnerova (Klub Sermu Samorin, Słowacja)
2 Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
3 Julia Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
3 Adrianna Frąckowiak (Wrocławianie)
5 Mirgul Kadyrowa (Junost Moskwa, Rosja)
6 Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
7 Eszter Kalman (Torrekves, Węgry)
8 Julia Wąsowicz (UKS Atena Gdańsk)
Startowały 123 zawodniczki.
Pełne wyniki >>
Dziewczęta do lat 15
Finał:
Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
- Jessica Kinzel (SC Berlin, Niemcy) 4:3
Kolejność:
1 Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
2 Jessica Kinzel (SC Berlin, Niemcy)
3 Zuzanna Wieczorek (AZS AWF Poznań)
3 Kim Kirschen (SC Berlin, Niemcy)
5 Aleksandra Bilica (Rumuński Związek Szermierczy)
6 Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
7 Valentina Moor (TB Burgsteinfurt, Niemcy)
8 Katrina Husvetova (Klub Sermu Samorin, Słowacja)
Startowało 101 zawodniczek.
Pełne wyniki >>
|
|
|
|