| | | WIADOMOŚCI MARCA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Międzynarodowy
turniej
szermierczy
do lat 11 i 13 i 15
XXXIII Międzynarodowy Turniej
Szermierczy Dzieci
Challenge Wratislavia
Wrocław, 24-28 marca 2010
SZABLA
24 marca 2010
W ceremonii otwarcia wzięło udział 330 szablistek i szablistów.
Foto Challenge Wratislavia
Pierwszymi zwycięzcami rozgrywanego w trzech kategoriach wiekowych XXXIII Challenge Wratislavia były małe szablistki i mali szabliści. Odpowiednio w grupach do lat 11, 13 i 15 lat laury najlepszych zdobywali: Kalina Sobczyk (UKS Hajduczek Olsztyn), Georgij Bierezin (Sokoł Moskwa, Rosja), Cara Ottenbacher (FC TBB Tauberbishofsheim, Niemcy), Nikita Jakowienko (Sport School Saratov, Rosja), Diana Zalewska (Nikołajew, Ukraina) i Adam Domański (Fechterring Nurnberg E.V, Niemcy).
Dziewczęta do lat 11
Finał:
Kalina Sobczyk (UKS Hajduczek Olsztyn)
- Anna-Lena Burkert (Kunzelsau Fecht-Club, Niemcy) 12:4
Kolejność:
1 Kalina Sobczyk (UKS Hajduczek Olsztyn)
2 Anna-Lena Burkert (Kunzelsau Fecht-Club, Niemcy)
3 Laura Hirn (Kunzelsau Fecht-Club, Niemcy)
3 Weronika Janicka (UKS Dzika Świerzno)
5 Urszula Kurzyna (PTS Jagiellończyk Białystok)
6 Sonia Kostewicz (IKS Konstancin)
7 Tejaswini Tarle (Indian Fencing Team, Indie)
8 Aleksandra Podczarska (UKS Hajduczek Olsztyn)
9 Paulina Gościewska (UKS Hajduczek Olsztyn)
Startowało 9 zawodniczek.
Pełne wyniki >>
Chłopcy do lat 11
Finał:
Georgij Bierezin (Sokoł Moskwa, Rosja)
- Adrian Degen (FC Goppingen, Niemcy) 12:6
Kolejność:
1 Georgij Bierezin (Sokoł Moskwa, Rosja)
2 Adrian Degen (FC Goppingen, Niemcy)
3 Arkadiusz Białecki (UKS Hajduczek Olsztyn)
3 Marco Pluti (A.S.Comini Padwa, Włochy)
5 Daniil Andriejenko (Nikołajew, Ukraina)
6 Łukasz Kupczyński (OŚ AZS Poznań)
7 Karol Lademann (IKS Konstancin)
8 Lehel Gyorgy (Uniqua-UTE, Węgry)
Startowało 20 zawodników.
Pełne wyniki >>
Dziewczęta do lat 13
Finał:
Cara Ottenbacher
- Laura Paternotte (obie FC TBB Tauberbishofsheim, Niemcy) 12:11
Kolejność:
1 Cara Ottenbacher (FC TBB Tauberbishofsheim, Niemcy)
2 Laura Paternotte (FC TBB Tauberbishofsheim, Niemcy)
3 Anastazja Astapowa (Chimki, Rosja)
3 Milena Mamiedowa (Chimki, Rosja)
5 Paulina Widera (TMS Sosnowiec)
6 Daria Koczetowa (Chimki, Rosja)
7 Anastazja Koczetowa (Zielenogród Moskwa, Rosja)
8 Eugenia Podpaskowa (Junost Moskwa, Rosja)
Startowały 62 zawodniczki.
Pełne wyniki >>
Chłopcy do lat 13
Finał:
Nikita Jakowienko (Sport School Saratov, Rosja)
- Fredrick Kindler (TSG Eislingen, Niemcy) 12:9
Kolejność:
1 Nikita Jakowienko (Sport School Saratov, Rosja)
2 Fredrick Kindler (TSG Eislingen, Niemcy)
3 Konstantin Łochanow (Sport School Saratov, Rosja)
3 Danił Truntajew (Sokoł Moskwa, Rosja)
5 Fabian Wahl (TSG Eislingen, Niemcy)
6 Mateusz Knez (AZS AWF Poznań)
7 Aleksander Dmitriew (Sport School Sankt Petersburg, Rosja)
8 Dean Kieserman (Manhattan Fencing Center, USA)
Startowało 89 zawodników.
Pełne wyniki >>
Dziewczęta do lat 15
Finał:
Diana Zalewska (Nikołajew, Ukraina)
- Lola Chakimowa (Junost Moskwa, Rosja) 15:9
Kolejność:
1 Diana Zalewska (Nikołajew, Ukraina)
2 Lola Chakimowa (Junost Moskwa, Rosja)
3 Jessica Kainz (FC TBB Tauberbishofsheim, Niemcy)
3 Walentyna Kuris (Sport School Sankt Petersburg, Rosja)
5 Anastazja Gogolewa (Zielenogród Moskwa, Rosja)
6 Gabriela Drygała (KKSz Konin)
7 Lena Kelecscenyi (BVSC Budapeszt, Węgry)
8 Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
Startowało 77 zawodniczek.
Pełne wyniki >>
Chłopcy do lat 15
Finał:
Adam Domański (Fechterring Nurnberg E.V, Niemcy)
- Etienne Kastner (KTF Munchen, Niemcy) 15:10
Kolejność:
1 Adam Domański (Fechterring Nurnberg E.V, Niemcy)
2 Etienne Kastner (KTF Munchen, Niemcy)
3 Jewgienij Kapustian (Czerkasy, Ukraina)
3 Bogdan Płatonow (Nikołajew, Ukraina)
5 Konstantyn Woronow (Nikołajew, Ukraina)
6 Huba Gemesi (Godollo University Fencing Club, Węgry)
7 Kewin Chorchowski (KKSz Konin)
8 Balint Kossuth (Uniqua-UTE, Węgry)
Startowało 73 zawodników.
Pełne wyniki >>
|
|
|
|