| | | WIADOMOŚCI KWIETNIA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Puchar Polski
w szabli
do lat 17
sezon 2009/2010
TURNIEJ II z III
Konin, 6 grudnia 2009
Para koninian - Daria Kamińska i Artur Staszak (oboje KKSz) - zwyciężyła w drugim pucharowym turnieju tego sezonu w kategorii juniorów młodszych. Daria pokonała w finale jednym trafieniem Nicolę Szumilas (AZS AWF Warszawa), Artur zwyciężył Ryszarda Szymika (Pałac Młodzieży Katiowice) 15:12. Oprócz nicjh na podium stanęli odpowiednio: Karolina Walczak i Kinga Drożdż (obie TMS Sosnowiec) oraz Damian Dzwoniarski KKSz Konin) i Ka mil Marzec (TMS Sosnowiec).
SZABLA DZIEWCZĄT
Ćwierćfinały:
Kinga Drożdż (TMS Sosnowiec)
- Aleksandra Gałczyńska (UKS 13 Białystok) 15:14
Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
- Blanka Żądzińska (Dragon Łódź) 15:12
Karolina Walczak - Angelika Wątor (obie TMS
Sosnowiec) 15:10
Daria Kamińska (KKSZ Konin)
- Bogna Ziałacka (OŚ AZS Poznan) 15:10
Półfinały:
Szumilas - Drożdż 15:11
Kamaińska - Walczak 15:13
Finał:
Kamińska - Szumilas 15:14
Kolejność:
1 Daria Kamińska (KKSZ Konin)
2 Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
3 Karolina Walczak (TMS Sosnowiec)
3 Kinga Drożdż (TMS Sosnowiec)
5 Bogna Ziałacka (OŚ AZS Poznan)
6 Aleksandra Gałczyńska (UKS 13 Białystok)
7 Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
8 Blanka Żądzińska (Dragon Łódź)
Startowało 46 zawodniczek.
Pełne wyniki >>
SZABLA CHŁOPCÓW
Ćwierćfinały:
Damian Dzwoniarski (KKSz Konin)
- Aleksander Pień (Kolejarz 24 Katowice) 15:11
Ryszard Szymik (Pałac Młodzieży Katowice)
- Krystian Stępień (OŚ AZS Poznań) 15:11
Kamil Marzec (TMS Sosnowiec)
- Maciej Lisaj (MKS Kusy Szczecin) 15:4
Artur Staszak (KKSz Konin)
- Marcin Wystel (Kolejarz 24 Katowice) 15:10
Półfinały:
Szymik - Dzwoniarski 15:10
Staszak - Marzec 15:13
Finał:
Staszak - Szymik 15:12
Kolejność:
1 Artur Staszak (KKSz Konin)
2 Ryszard Szymik (Pałac Młodzieży Katowice)
3 Damian Dzwoniarski (KKSz Konin)
3 Kamil Marzec (TMS Sosnowiec)
5 Aleksander Pień (Kolejarz 24 Katowice)
6 Marcin Wystel (Kolejarz 24 Katowice)
7 Krystian Stępień (OŚ AZS Poznań)
8 Maciej Lisaj (MKS Kusy Szczecin)
Startowało 50 zawodników.
Pełne wyniki >>
|
|
|
|