powrót
1 NYCZ Mateusz GKS PIAST GLIWICE
2 MACIEJCZYK Piotr GKS PIAST GLIWICE
3 OSMAŃSKI Paweł SIETOM AZS AWS GDAŃSK
3 ROKOSZ Łukasz SKS MUSZKIETER GLIWICE
5 ŁANOWY Radosław SKS MUSZKIETER GLIWICE
6 SAMEREK Maciej TKST BUDOWLANI TORUŃ
7 BRĄGIEL Maciej UKS "SOKOLIK" KROSNO
8 NOWAK Michał AZS AWF KRAKÓW
9 BAŚ Marcel SKS MUSZKIETER GLIWICE
10 MĘŻYK Roman KS GÓRNIK RADLIN
11 NOWARA Marcin SKS MUSZKIETER GLIWICE
12 SZCZECIŃSKI Piotr GKS PIAST GLIWICE
13 MOTYL Adam SKS MUSZKIETER GLIWICE
14 GĄGAŁA Łukasz WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW
15 NARUSZEWICZ Piotr SIETOM AZS AWS GDAŃSK
16 DUDKIEWICZ Waldemar KS GÓRNIK RADLIN
17 KRAWCZYK Paweł SKS MUSZKIETER GLIWICE
18 KRUKIEREK Paweł UKS "SOKOLIK" KROSNO
19 BLECHINGER Cezary SKS MUSZKIETER GLIWICE
20 TKACZYK Tomasz SKS MUSZKIETER GLIWICE
21 SIKORA Radosław SKS MUSZKIETER GLIWICE
22 GOŁASZEWSKI Damian UKS ZAGŁOBA WARSZAWA
24 LEWANDOWSKI Grzegorz IRWIN MANIECZKI
24 SINORACKI Tomasz TKST BUDOWLANI TORUŃ
25 RZESZUTEK Jacek SKS MUSZKIETER GLIWICE
26 BARSZCZ Tomasz UKS ZAGŁOBA WARSZAWA
27 KAMIŃSKI Krzysztof FLESZ ŚWIDNICA
28 BLANIK Paweł KS GÓRNIK RADLIN
29 JACKOWSKI Rafał MKS KUSY SZCZECIN
30 KOLER Jarosław MKS KUSY SZCZECIN
31 SZWALBE Leszek AZS AWF WARSZAWA
32 CZAPLA Mateusz FLESZ ŚWIDNICA
33 DĄBROWA Piotr AZS AWF WROCŁAW
33 ŚWIĘCKI Grzegorz UKS 46 ŁÓDZ
35 BRONISZEWSKI Filip SKS MUSZKIETER GLIWICE
36 LUTY Marcin AZS AWF KRAKÓW
36 ROSÓŁ Grzegorz UKS MUSZKIETER
38 DROBIŃSKI Mateusz IRWIN MANIECZKI
39 ŻYGOWSKI Robert CWKS LEGIA WARSZAWA
40 ADAMCZYK Wacław AZS AWF KATOWICE
41 WITOSŁAWSKI Przemysław FLESZ ŚWIDNICA
42 MRAZ Grzegorz AZS AWF WROCŁAW
42 OPAŁKA Marcin SKS MUSZKIETER GLIWICE
44 BUCZEK Wiktor WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW
44 STUPKA Łukasz KKS KRAKÓW
46 BARAŃSKI Jakub KKS KRAKÓW
47 BIEGAŃSKI Hubert IRWIN MANIECZKI
48 ZAGAŁA Dominik GKS PIAST GLIWICE
49 TURBAŃSKI Paweł UKS KORONA WROCŁAW
50 WOCIAL Artur FLESZ ŚWIDNICA
51 OLIWA Mateusz FLESZ ŚWIDNICA
52 STANIEK Zorian UKS "SOKOLIK" KROSNO
53 SZMORLIŃSKI Michał AZS AWF KATOWICE
54 SMURA Mikołaj KS WARTA POZNAN
54 WOLAK Damian KS "GRYF" MIELEC
56 OŚKA Maciej FLESZ ŚWIDNICA
57 OCIEPKA Mateusz UKS ZAGŁOBA WARSZAWA
58 STASZAK Filip AZS AWF WROCŁAW
59 MISIASZEK Bartosz TKST BUDOWLANI TORUŃ
59 WOJTCZAK Mieszko IRWIN MANIECZKI
61 KUSCH Andrzej KKS KRAKÓW
62 JANIK Krystian UKS 46 ŁÓDZ
63 BUDZISZEWSKI Łukasz UKS ZAGŁOBA WARSZAWA
63 KARATHANASIS Konstantinos MKS KUSY SZCZECIN
65 KRYWAŃSKI Miłosz MKS PM TARNÓW
66 MATYSIAK Zbigniew KS WARTA POZNAN
67 NOWICKI Mikołaj IRWIN MANIECZK
68 SOBCZAK Sławomir MKS KUSY SZCZECIN
69 BARTOSZEK Artur UKS 46 ŁÓDZ
70 KANIA Mateusz KKS KRAKÓW
Ćwierćfinały:
Łukasz Rokosz - Michał Nowak 15:12
Mateusz Nycz - Maciej samerek 15:14
Paweł Osmański - Maciej Brągiel 15:11
Piotr Maciejczyk - Piotr Łanowy 15:9
Półfinały:
Mateusz Nycz - Łukasz Rokosz 15:14
Piotr Maciejczyk - Paweł Osmański 15:14
Finał:
Mateusz Nycz - Piotr Maciejczyk 15:12
29 kwietnia 2004 - czwartek - Szpada chłopców
Trzy czwarte podium opanowali szpadziści z Gliwic. Pomiędzy nimi jeden
floretowy rodzynek z Gdańska. Od lwej stoją: Piotr Maciejczyk, Mateusz
Nycz, Łukasz Rokosz, Paweł Osmański, Radosław Łanowy i Maciej
Samerek
foto Jan Motyl