|
Do listy
klasyfikacyjnej liczą się 3 turnieje: Challenge
Vitti, O
Puchar Dyrektora SP 4 w Koninie, |
|
O Puchar Dyrektotra MOS Konin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
szabla do la 13 - chłopcy |
turnieje zaliczane do klasyfikacji u |
VITTI |
PDSP4 |
PDMOS |
kl. |
nazwisko i imię |
ur. |
klub suma punktów y |
P |
M |
P |
M |
P |
M |
P |
1 |
PIŃSKI Przemysław |
91 |
KOLEJARZ 24 KATOWICE |
72 |
3 |
27 |
2 |
25 |
6 |
20 |
2 |
KASPRZAK Mateusz |
91 |
KOLEJARZ 24 KATOWICE |
70 |
2 |
30 |
3 |
22 |
9 |
18 |
3 |
WICHER Mateusz |
91 |
KOLEJARZ 24 KATOWICE |
68 |
10 |
23 |
8 |
20 |
2 |
25 |
4 |
MARCINIAK Hubert |
91 |
KKSZ KONIN |
67 |
19 |
15 |
3 |
22 |
1 |
30 |
5 |
BUCIAK Robert |
91 |
KKSZ KONIN |
65 |
5 |
25 |
5 |
20 |
8 |
20 |
6 |
WALICKI Rafał |
91 |
KKSZ KONIN |
53 |
29 |
13 |
11 |
18 |
3 |
22 |
7 |
PIOTROWSKI Mateusz |
91 |
KKSZ KONIN |
53 |
21 |
15 |
10 |
18 |
7 |
20 |
8 |
KONIUSZ Bartosz |
91 |
MOSIR SOSNOWIEC |
45 |
6 |
25 |
|
|
5 |
20 |
9 |
PIETRAK Sebastian |
91 |
KOLEJARZ 24 KATOWICE |
45 |
23 |
15 |
6 |
20 |
18 |
10 |
10 |
ROSZAK Michał |
92 |
KKSZ KONIN |
43 |
18 |
15 |
9 |
18 |
17 |
10 |
11 |
KŁYS Tomek |
92 |
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ |
41 |
22 |
15 |
12 |
18 |
25 |
8 |
12 |
BADZIELEWSKI Wojciech |
91 |
LEGIA WARSZAWA |
39 |
9 |
23 |
|
|
13 |
16 |
13 |
SZCZYPIŃSKI Szymon |
92 |
MOSIR SOSNOWIEC |
31 |
12 |
23 |
|
|
31 |
8 |
14 |
GĘZIKIEWICZ Marcin |
91 |
O.Ś. AZS POZNAN |
31 |
15 |
21 |
|
|
20 |
10 |
15 |
SZOPIŃSKI Jan |
92 |
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ |
31 |
28 |
13 |
21 |
10 |
29 |
8 |
16 |
JANIAK Tomasz |
91 |
KKSZ KONIN |
30 |
|
|
1 |
30 |
|
|
17 |
KAŁEK Jakub |
92 |
O.Ś. AZS POZNAN |
29 |
16 |
21 |
|
|
30 |
8 |
18 |
KONIUSZ Piotr |
92 |
MOSIR SOSNOWIEC |
29 |
25 |
13 |
|
|
14 |
16 |
19 |
GRYCHTOL Karol |
91 |
PAŁAC KATOWICE |
25 |
7 |
25 |
|
|
|
|
20 |
GRZYWOCZ Krzysztof |
92 |
PAŁAC KATOWICE |
25 |
8 |
25 |
|
|
|
|
21 |
WĘGLIŃSKI Paweł |
92 |
MOSIR SOSNOWIEC |
23 |
14 |
21 |
|
|
48 |
2 |
22 |
SĘCZEK Adam |
|
UKS VICTOR
WESOŁA |
22 |
|
|
|
|
3 |
22 |
23 |
NELIP Adam |
93 |
PAŁAC KATOWICE |
21 |
13 |
21 |
|
|
|
|
24 |
SOCZKA Dawid |
91 |
KOLEJARZ 24 KATOWICE |
20 |
|
|
7 |
20 |
|
|
25 |
KAROŃ Filip |
92 |
KKSZ KONIN |
20 |
|
|
19 |
10 |
21 |
10 |
26 |
RODA Sebastian |
91 |
KKSZ KONIN |
20 |
|
|
17 |
10 |
22 |
10 |
27 |
WRÓBEL Mateusz |
|
KKSZ KONIN |
18 |
|
|
|
|
10 |
18 |
28 |
KŁOS Adam |
|
AZS POZNAŃ |
18 |
|
|
|
|
11 |
18 |
29 |
UŁANOWSKI
Wojciech |
|
KKSZ KONIN |
18 |
|
|
|
|
12 |
18 |
30 |
GORZELIŃSKI
Hubert |
92 |
KKSZ KONIN |
18 |
|
|
16 |
16 |
45 |
2 |
31 |
ZIOŁA Jacek |
92 |
KKSZ KONIN |
17 |
|
|
14 |
16 |
53 |
1 |
32 |
SZCZĘSNY Mateusz |
92 |
UKS SZCZERBIEC
KAMIEŃ POMORSKI |
17 |
35 |
7 |
25 |
8 |
36 |
2 |
33 |
JASTRZĘBSKI
Filip |
|
KKSZ KONIN |
16 |
|
|
|
|
15 |
16 |
34 |
WUDECKI Maciej |
|
SKS KONSTANCIN |
16 |
|
|
|
|
16 |
16 |
35 |
WERŁOS Damian |
91 |
KKSZ KONIN |
16 |
|
|
13 |
16 |
|
|
36 |
JABORSKI Michał |
92 |
O.Ś. AZS POZNAN |
16 |
|
|
15 |
16 |
|
|
37 |
ROSÓŁ Krzysztof |
91 |
MUSZKIETER KUNICE |
15 |
17 |
15 |
|
|
|
|
38 |
BĄK Marcin |
91 |
O.Ś. AZS POZNAN |
15 |
20 |
15 |
|
|
|
|
39 |
TATARA Michał |
92 |
PAŁAC KATOWICE |
15 |
24 |
15 |
|
|
|
|
40 |
GŁOWACKI Patryk |
91 |
LEGIA WARSZAWA |
15 |
27 |
13 |
|
|
41 |
2 |
41 |
KRAWCZYK Piotr |
93 |
PAŁAC KATOWICE |
13 |
26 |
13 |
|
|
|
|
42 |
CEMBROWICZ Piotr |
91 |
KKSZ KONIN |
13 |
30 |
13 |
|
|
|
|
43 |
POPIELARSKI Jakub |
93 |
AZS-AWF WROCŁAW |
13 |
31 |
13 |
|
|
|
|
44 |
WEKWERT Rafał |
91 |
KOLEJARZ 24 KATOWICE |
13 |
32 |
13 |
|
|
|
|
45 |
ZALEWSKI Maciej |
93 |
O.Ś. AZS POZNAN |
12 |
|
|
24 |
10 |
34 |
2 |
46 |
BRULIŃSKI Paweł |
92 |
KKSZ KONIN |
12 |
|
|
22 |
10 |
35 |
2 |
47 |
STĘPIEŃ Krytsian |
92 |
O.Ś. AZS POZNAN |
12 |
|
|
23 |
10 |
42 |
2 |
48 |
ZIELIŃSKI
Stanisław |
|
LEGIA WARSZAWA |
10 |
|
|
|
|
19 |
10 |
49 |
GRZEGOREK
Mikołaj |
|
UKS VICTOR
WESOŁA |
10 |
|
|
|
|
23 |
10 |
50 |
MATKOWSKI Marek |
|
AZS POZNAŃ |
10 |
|
|
|
|
24 |
10 |
51 |
PUKA Mateusz |
92 |
KKSZ KONIN |
10 |
|
|
18 |
10 |
|
|
52 |
KOBIELSKI
Przemysław |
91 |
KKSZ KONIN |
10 |
|
|
20 |
10 |
|
|
53 |
CHRZĘPIEĆ Dawid |
91 |
KKSZ KONIN |
10 |
|
|
27 |
8 |
33 |
2 |
54 |
TILL Daniel |
92 |
KKSZ KONIN |
9 |
|
|
26 |
8 |
51 |
1 |
55 |
JAROTA Mateusz |
|
UKS VICTOR
WESOŁA |
8 |
|
|
|
|
26 |
8 |
56 |
OLEJNIK Karol |
|
KKSZ KONIN |
8 |
|
|
|
|
27 |
8 |
57 |
BARTOLIK Dawid |
|
KKSZ KONIN |
8 |
|
|
|
|
28 |
8 |
58 |
MAJCHERSKI
Aleksander |
|
KKSZ KONIN |
8 |
|
|
|
|
32 |
8 |
59 |
PIGUŁA Albert |
92 |
KKSZ KONIN |
8 |
|
|
28 |
8 |
|
|
60 |
SZCZĘSNY Karol |
94 |
LUKS DZIKA
ŚWIERZNO |
8 |
|
|
29 |
8 |
|
|
61 |
PŁUCIŃSKI Oskar |
91 |
KKSZ KONIN |
7 |
33 |
7 |
|
|
|
|
62 |
ZADYKOWICZ Roch |
92 |
BKS JAGIELLONIA BIAŁYSTOK |
7 |
34 |
7 |
|
|
|
|
63 |
SZCZĘSNY Karol |
94 |
LUKS DZIKA ŚWIERZNO |
7 |
36 |
7 |
|
|
|
|
64 |
GISZTER Mateusz |
|
KKSZ KONIN |
2 |
|
|
|
|
37 |
2 |
65 |
TOMASIAK Michał |
|
UKS VICTOR
WESOŁA |
2 |
|
|
|
|
38 |
2 |
66 |
NAWROCKI Maciej |
|
KKSZ KONIN |
2 |
|
|
|
|
39 |
2 |
67 |
KALISKI Patryk |
|
UKS OLIMPIJCZYK
POZNAŃ |
2 |
|
|
|
|
40 |
2 |
68 |
GROMADA Marcin |
|
KKSZ KONIN |
2 |
|
|
|
|
43 |
2 |
69 |
JANKOWSKI Maciej |
|
KKSZ KONIN |
2 |
|
|
|
|
44 |
2 |
70 |
MRÓWCZYŃSKI
Mateusz |
|
KKSZ KONIN |
2 |
|
|
|
|
46 |
2 |
71 |
SPRINGER Mateusz |
|
KKSZ KONIN |
2 |
|
|
|
|
46 |
2 |
72 |
MAJCHERSKI
Szymon |
|
KKSZ KONIN |
1 |
|
|
|
|
49 |
1 |
73 |
GOŚCIŃSKI Michał |
|
KKSZ KONIN |
1 |
|
|
|
|
50 |
1 |
74 |
KOŁACZYK Józef |
|
AZS POZNAŃ |
1 |
|
|
|
|
52 |
1 |
75 |
TASIEMSKI Piotr |
|
KKSZ KONIN |
1 |
|
|
|
|
54 |
1 |
76 |
CHMIELOWSKI
Tomasz |
|
SKS KONSTANCIN |
1 |
|
|
|
|
55 |
1 |
77 |
ŁAWNICKI Tomasz |
|
KKSZ KONIN |
1 |
|
|
|
|
56 |
1 |
78 |
WIŚNIEWSKI Filip |
|
KKSZ KONIN |
1 |
|
|
|
|
57 |
1 |
79 |
EJSMONT Adam |
|
AZS POZNAŃ |
1 |
|
|
|
|
58 |
1 |
80 |
ZAPAŚNIK
Jarosław |
|
KKSZ KONIN |
1 |
|
|
|
|
59 |
1 |
81 |
ZOSIUK Jakub |
|
KKSZ KONIN |
1 |
|
|
|
|
60 |
1 |
82 |
PODLASIŃSKI
Filip |
|
KKSZ KONIN |
1 |
|
|
|
|
61 |
1 |
83 |
KAZIMIERCZAK
Michał |
|
KKSZ KONIN |
1 |
|
|
|
|
62 |
1 |
84 |
MARZEC Kamil |
|
MOSIR SOSNOWIEC |
1 |
|
|
|
|
63 |
1 |
85 |
RZESZOTALSKI
Damian |
|
KKSZ KONIN |
1 |
|
|
|
|
64 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|